Reklama
Reklama

Mata nie był pierwszym wyborem. Kto odmówił sieci McDonalds?

Mata, 21-letni raper, syn znanego prawnika, podpadł ostatnio „elicie” reklamą fast foodu znanej sieciówki. Tak się złożyło, że jednocześnie, chociaż z innych powodów naraził się też jego tata.

Raper Mata, czyli Michał Matczak, syn słynnego prawnika Marcina Matczaka, który półtora roku temu publicznie odmówił przyjęcia tytułu profesorskiego z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, swoje krytyczne opinie na temat współczesnych realiów wyraził w grudniu 2019 roku, nagrywając singiel „Patointeligencja”. 

Kolejnym sukcesem okazał się nagrany wiosną tego roku utwór „Patoreacja”, natomiast najnowszy, czyli zestaw z MacDonald’s składający się z potrójnego cheesburgera, średnich frytkek oraz Vanilla Matcha Latte za jedyne 18 złotych budzi mieszane uczucia. 

Reklama

Celebryci, którzy sami siebie zaliczają do intelektualnej elity kraju nie byli zachwyceni tym, że syn szanowanego prawnika reklamuje produkty, które robią straszne rzeczy z ludzką wątrobą i innymi organami oraz zapychają żyły, o otyłości już nie wspominając. 

Tata Maty zresztą też się popisał, zaganiając Polaków do zawodowej aktywności po 16 godzin dziennie i wyzywając od leni tych, którzy pracują krócej. No i wszystko się pięknie komponuje. Rodzinny duet Matczaków zaprezentował jedynie słuszny, ich zdaniem, model życia: po 16-godzinnej harówce najlepiej wpaść do taniej sieciówki i zapchać sobie żyły cholesterolem

Mata nie był pierwszym wyborem...

Matczaka seniora skrytykował na Twitterze  Adrian Zandberg, a juniora obsztorcowała Paulina Młynarska przy wsparciu Katarzyny Bosakiej, która zarzuciła raperowi promowanie otyłości i śmieciowego jedzenia. 

Taco Hemingway zapewne czytając to zaciera ręce i poklepuje się po plecach. Dlaczego? Ano bo to właśnie on był pierwszym wyborem speców od reklamy amerykańskiej sieciówki. 31-letni raper nie dał się skusić hojną ofertą i zapewne nie żałuje. Jak ujawnia informator Pudelka: 

Inna sprawa, że „zestaw Taco” niezbyt pasowałby do hamburgera z frytkami. Być może niezbędne byłoby poszerzenie oferty…

Zobacz też:

Paulina Holtz pokazała się bez makijażu. "Nadrabiam zaległości"

Nie darowali mu tej wypowiedzi. Jest decyzja stacji

Trzy warszawskie dzielnice zagrożone wścieklizną

Więcej newsów o

gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mata | Marcin Matczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy