Reklama
Reklama

Newonce wstydzi się za Kubę Wojewódzkiego! Wydali oświadczenie

Stacja radiowa Newonce opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym wyraża ubolewanie za słowa Kuby Wojewódzkiego. Żart gwiazdora nie spodobał się słuchaczom i odbił się szerokim echem w mediach.

W pierwszym odcinku "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" gościem była Agata Kulesza. W trakcie audycji pojawił się temat samochodów, którymi jeździła. Jeden z nich, Renault Kangoo, nie przypadł do gustu Kubie. Do tego stopnia, że roześmiany nazwał je "autem z zespołem Downa". Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Kuba Wojewódzki: Newonce wydaje oświadczenie

Internauci od razu zareagowali, a na Wojewódzkiego wylała się fala hejtu. On natomiast, do dzisiaj nie skomentował tej sytuacji. Nieoczekiwanie stacja radiowa Newonce wydała oświadczenie. Wygląda na to, że pracownicy rozgłośni wstydzą się za "gwiazdora".  

Reklama

"W ostatniej audycji "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski", w czasie wywiadu z Panią Agatą Kuleszą, padło porównanie, które w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca na antenie newonce.radio. Przepraszamy, bo wiemy, że mieliście prawo poczuć się urażeni" - czytamy na Instagramie.

Decyzją stacji, fragment rozmowy został wycięty. "Nie chcemy, żeby został zapisany w podcastach i rzutował na całą treść wywiadu z Panią Agatą Kuleszą. Jest to decyzja redakcji newonce.radio. Mamy nadzieję, że to wydarzenie nie wpłynie na odbiór "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" - napisała rozgłośnia.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz też:

Youtuber Okiem Kosmetologa skazany za zniesławienie Skin79. Jest prawomocny wyrok

Natsu zdradziła ile zarabia. Na jej koncie zostaje nawet 150 tysięcy miesięcznie

Anna Powierza obawia się o pracę. "Mogłabym chociaż nosić kartony w spożywczaku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | newonce.radio | Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy