Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maserak wprowadził się do partnerki

26-letni Rafał Maserak zamieszkał ze swoją nową dziewczyną i jej córeczką w apartamencie, który po rozwodzie zostawił ukochanej tancerza jej były mąż.

Jak wiadomo, Maserak od jakiegoś czasu spotyka się z Anitą Leśniak, atrakcyjną blondynką znaną z odważnych sesji zdjęciowych. Gdy się poznali, Anita była jeszcze żoną wpływowego człowieka z branży sportowej. Pół roku temu rozwiodła się.

Reklama

Nie wiadomo, jaki wpływ na rozpad jej małżeństwa miała znajomość z Rafałem, pewne jest jednak, że tancerz zakochał się z Anicie od pierwszego wejrzenia:

"To było jak rażenie prądem. Rafał zawsze miał słabość do blondynek z długimi włosami i figurą modelki. Kiedy zobaczył Anitę, nie było dla niego ratunku. Zrobił wszystko, żeby ją zdobyć" - zdradza kolega Maseraka w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Udało się. Według informacji pisma, dziś Maserak mieszka już z partnerką i jej małą córeczką z poprzedniego związku w mieszkaniu, które Anita otrzymała od męża po rozwodzie. Zależy mu, by udowodnić, że jest dojrzałym, odpowiedzialnym mężczyzną, który spełni się w roli nie tylko partnera, ale też ojca:

"Bardzo się stara, uważając jednocześnie na to, by nie popsuć relacji dziewczynki z biologicznym ojcem, z którym nie chciałby mieć żadnych zatargów" - dodaje informator "Życia na gorąco".

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje