Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Marzena Rogalska do dziś tęskni za zmarłym ojcem. Wzruszające, co wciąż ma w telefonie

Marzena Rogalska (50 l.)  pochowała swojego ojca pięć lat temu. Tata zajmował w życiu dziennikarki wyjątkowe miejsce, dlatego ból po stracie wciąż jeszcze się nie zagoił. Gwiazda w trudnym okresie mogła liczyć na siostrę Alicję, której wiele zawdzięcza. Mało kto wie, kim jest i co robi na co dzień.

Kilka tygodni temu Marzena Rogalska (sprawdź!) postanowiła rozstać się ze stacją TVP i rozpocząć w swoim życiu nowy etap. Była prowadząca "Pytania na śniadanie", podjęła współpracę z Beatą Sadowską. 

Prezenterka chce jednak w najbliższym czasie nieco odpocząć i spędzić czas z rodziną, która jest dla niej najważniejsza. W 2016 roku Rogalska pochowała ojca. Z jego stratą do dziś trudno się jej pogodzić.

Reklama

W dzieciństwie gwiazda była wychowywana w duchu miłości, szacunku i tolerancji. Marzena i jej siostra Alicja były ukochanymi córkami taty. 

Tata bardzo wspierał córki oraz ich matkę. Wszyscy byli ze sobą zżyci. W ich domu zawsze było gwarno. Wielkim ciosem dla byłej gwiazdy TVP był udar, którego doświadczył jej ojciec. Po tym incydencie nie mógł już wrócić do pełnego zdrowia. W trudnym czasie nieocenionym oparciem okazała się siostra Rogalskiej - Alicja. 

Alicja pracuje na oddziale opieki paliatywnej. To właśnie ona podtrzymywała Marzenę na duchu, gdy ich ukochany ojciec przeszedł udar. 

Tata był dumny z Marzeny i zawsze bardzo cieszył się z jej sukcesów. Podobno to właśnie po nim odziedziczyła wszystkie talenty. Mimo że od śmierci ukochanego ojca minie w tym roku pięć lat, to Rogalska ciągle ma jego numer w telefonie. Dlaczego? 

Tata codziennie wysyłał jej radosne SMS-y, które na twarzy dziennikarki malowały uśmiech. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje