Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska publikuje zdjęcie sprzed 13 lat! "Najtrudniejsza podróż w moim życiu"

Słynna podróżniczka fotografią nawiązała do wydarzenia, które miało miejsce 13 lat temu. Jak myślicie, co się wtedy stało?

"13 lat temu na świecie pojawiła się Marysia. Lata mijają, a ja wciąż nie mogę za Nią nadążyć..." - podkreśliła Wojciechowska. Jak przyznała, pojawienie się córki wywróciło jej życie do góry nogami. 

"Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy" - napisała Wojciechowska, posługując się podróżniczą analogią. 

"Patrzę na Nią, zmieniającą się każdego dnia i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą Kobietę, o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający Ją świat" - wychwalała córkę dziennikarka. 

Reklama

Swój wpis Wojciechowska zakończyła życzeniami i wyznaniem bezwarunkowej miłości. "Córeńko Najdroższa, miej odwagę marzyć i realizować swoje marzenia. A ja zawsze będę przy Tobie. #WspieramNieOceniam i kocham bezwarunkowo" - napisała. 

Marysi życzymy wszystkiego dobrego z okazji urodzin, a dumnej mamie samej radości płynącej z macierzyństwa! 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy