Badach i Kwaśniewska od 14 lat są małżeństwem
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska od 2012 roku tworzą zgodne małżeństwo, które od początku budzi duże zainteresowanie fanów. Choć ich relacja jest szeroko komentowana, sami zainteresowani konsekwentnie pokazują ją jako opartą na szacunku i bliskości.
"Jak spotkałem Olę, to wiedziałem, że jest po prostu po mnie" - mówił Badach w rozmowie z "Żurnalistą".
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska spotkali się przypadkiem. Zakochał się w niej, choć miał inną partnerkę
Mało kto pamięta, że zanim Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska zaczęli się spotykać, oboje byli w dość poważnych relacjach. Muzyk spotykał się z utalentowaną skrzypaczką Elwirą Przybyłowską. Kobieta już wtedy miała na koncie wiele sukcesów, w tym współprace z Kayah, Marią Peszek czy Patrycją Markowską. Co ciekawe, Elwira w tym czasie pełniła także rolę managerki Kuby.
Wszystko zmieniło się w 2009 roku, gdy Badach przez przypadek spotkał się z Olą Kwaśniewską na korytarzach radiowych.
"Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem" - wspominał po latach w rozmowie z "Plejadą".
Badach szybko zrozumiał, że to właśnie córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich jest jego miłością.
Przy okazji warto przypomnieć, że w 2009 roku Aleksandra Kwaśniewska również była w związku. Jej narzeczonym był florecista Wojciech Szuchnicki.
Była dziewczyna kuby Badacha po latach zabrała głos. Bardzo przeżyła ich rozstanie
Kuba Badach postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Zerwał z dziewczyną i zaczął starać się o serce Oli. Rozstanie podobno bardzo dotknęło Elwirę Przybyłowską.
"To był poważny związek. Ale Kuba zdecydował się go zakończyć, gdy poznał Olę. Elwira bardzo przeżyła rozstanie" - donosił "Show".
Kilka lat później skrzypaczka została publicznie napytana o ślub swojego partnera. Nie chciała jednak wypowiadać się na ten temat.
"To zamierzchła przeszłość, którą chcę pozostawić dla siebie. Jak każdej młodej parze, życzę dużo szczęścia" - powiedziała "Super Expressowi".
Zobacz też:
Po latach wyszło na jaw o Kayah i Badachu. Oto co naprawdę o sobie myślą, już nie ma złudzeń
Prawda ws. małżeństwa Badacha i Kwaśniewskiej wyszła na jaw. Zanosiło się od dawna
Teść Kuby Badacha nie był nim zachwycony. Ale znalazł jeden atut








