Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska już rozmawia z 14-letnią córką o seksie? "To dla mnie normalne tematy..."

Martyna Wojciechowska (47 l.) to mama 14-letniej Marysi, którą od lat wychowuje samodzielnie. Choć mogłoby się wydawać, iż zapracowana podróżniczka nie ma zbyt wiele czasu dla swojego dziecka okazuje się, że dziennikarka robi co może, by mieć jak najlepszą relację ze swoją nastoletnią córką. W ostatnim wywiadzie Martyna wyjawiła, co jest dla niej najistotniejsze w wychowywaniu dorastającego dziecka.

Martyna Wojciechowska już rozmawia z 14-letnią córką o seksie? "To dla mnie normalne tematy..."

Martyna Wojciechowska została mamą  14 lat temu. Była wówczas związana z Jerzym Błaszczykiem, płetwonurkiem, który zmarł w 2016 roku. Podróżniczka samodzielnie wychowuje nastoletnią Marysię i mimo obowiązków zawodowych oraz częstych wyjazdów stara się mieć z nią zażyłą relację. Jak wielokrotnie udowadniała, prezenterka nie ma problemu z opowiadaniem, jak sobie radzi jako jedyny rodzic nastolatki. W ostatniej rozmowie z Plejadą otworzyła się na temat opieki nad Marią. Okazuje się, że w domu Martyny Wojciechowskiej nie ma tematów tabu, a podróżniczka nie boi się rozmawiać z córką o "dorosłych sprawach".

Reklama

Martyna nie kryła, że inne życiowe kwestie są dla niej o wiele trudniejsze, a samo bycie rodzicem to jedna z trudniejszych ról, z jakimi przyszło jej się zmierzyć. W ostatnim roku Martyna przeszła głośne rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Wsparcie znalazła w towarzystwie ukochanej córki, dlatego doskonale wie, jak ważne jest, by dbać o swoją więź z dzieckiem. Choć mama i córka mogą rozmawiać na każdy temat, Wojciechowska nie kryje, że bycie rodzicem bywa wymagające.

Zobacz też:

Sokołowska wierzy, że będzie jej dane zatańczyć na weselu syna. "Lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza"

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro: miłość wprost z... restauracji! Pasje doprawiają uczuciami?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy