Reklama

Reklama

Reklama

Sokołowska wierzy, że będzie jej dane zatańczyć na weselu syna. "Lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza"

Katarzyna Sokołowska udzieliła wywiadu na temat późnego macierzyństwa, którego już niebawem doświadczy. Głęboko wierzy w to, że będzie jej dane żyć tak długo, by móc zatańczyć na weselu syna.

Katarzyna Sokołowska: ciąża w wieku 49 lat

Wiadomość o ciąży gwiazdy "Top Model" zelektryzowała opinię publiczną. Być może informacja ta przeszłaby bez większego echa - w końcu ciąża to naturalny stan - gdyby nie wiek Katarzyny Sokołowskiej. Choreografka pokazów mody w tym roku skończyła bowiem 49 lat, a wiele osób zarzuciło jej, że myśli tylko o sobie.

Zupełnie inaczej zareagowali jej przyjaciele. Kinga Rusin pogratulowała jej serdecznie, zachwytu nie kryli także jej koledzy i koleżanki z "Top Model".

Reklama

Katarzyna Sokołowska od początku szczerze i otwarcie wypowiadała się na temat swojej ciąży. W "Mieście Kobiet" zdradziła, że zdecydowała się na metodę in vitro. Wyjaśniła również, że decyzja ta była głęboko przemyślana.

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie

Ostatnio udzieliła kolejnego wywiadu na ten temat, a nawet zapozowała na okładce "Twojego Stylu".

W rozmowie wyjawiła m.in., że zanim zdecydowała się na in vitro, przeżyła poronienie naturalnej ciąży, a o dziecko starała się od wielu lat. Zapewniła przy tym, że jest pod opieką najlepszych lekarzy.

"Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą".

Katarzyna Sokołowska przy tym nie zaklina rzeczywistości i otwarcie mówi o swoim wieku i ograniczeniach z nim związanych.

"Zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu,. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę" - wyznała "Twojemu Stylowi".

Robi jednak co może, by być w świetnej formie i móc cieszyć się życiem jak najdłużej. Wierzy też, że będzie jej dane zatańczyć na weselu swojego syna.

"Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna".

Katarzyna Sokołowska wprawdzie po raz pierwszy zostanie biologiczną mamą, jednak w pewnym sensie mogła już zaznać macierzyństwa. Jej partner ma bowiem dwie córki. Jak sama twierdzi, wszyscy świetnie się rozumieją, a przede wszystkim kochają wzajemnie.

Zobacz też:

Była partnerka Chajzera zabrała głos. Ma ważne ogłoszenie

Papież Franciszek pogarsza swój PR i broni Putina? "Spotkałem się z przywódcą państwa - mądrym człowiekiem"

Joanna Opozda chwiali się nową okładką. Fani: "Retusz wszedł za mocno". Aktorka odpowiada

USA: Tysiące turystów ewakuowanych z Parku Narodowego Yellowstone

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy