Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Kulisy rozstania wychodzą na jaw

Przemysław Kossakowski zdecydował się wyprowadzić z mieszkania Martyny Wojciechowskiej zaledwie kilka miesięcy po ślubie i zamieszkać w swojej chacie na Podlasiu. Co stoi za taką decyzją? Nieco światła na sprawę rzuca przyjaciółka dziennikarzy.

Wojciechowska i Kossakowski żyją już osobno

Kilka tygodni temu polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Było to o tyle zaskakujące, że podróżnicy wydawali się być dla siebie stworzeni. Sekretny ślub wzięli w październiku zeszłego roku, a już w styczniu mieli mieszkać osobno.

Martyna dała do zrozumienia, że po trzech latach związku to Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu. Wsparcie otrzymała od fanów i teściowej, która stanęła po jej stronie.

Kulisy rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego

W mediach pojawiły się informacje, że za rozstaniem pary stoi tajemnicza Paulina, pedagog i terapeutka. Czy faktycznie? Sprawę postanowiła skomentować dla "Rewii" znajoma pary.

Reklama

Podobno to brak przestrzeni tylko dla siebie i tęsknota za wiejską chatą stoją u podstaw rozpadu związku Przemysława i Martyny.

Nie komentujemy

Sami zainteresowani postanowili nie komentować medialnych doniesień. Nie złożyli również żadnych dokumentów w sądzie i "nie mają ze sobą kontaktu".

Trzymamy kciuki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy