Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska wkrótce urodzi. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) już wkrótce zostanie mamą! Jedna z gazet utrzymuje, że we wrześniu ona i jej mąż Kamil Kula (28 l.) powitają swojego pierwszego syna!

W maju na jaw wyszło, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula wkrótce zostaną rodzicami. Oczywiście początkowo żadne z nich oficjalnie tego nie potwierdziło, ale najnowsze zdjęcia raczej nie pozostawiają wątpliwości. U aktorki wyraźnie widać zaokrąglony brzuch. 

Reklama

Głos zabrała także menedżerka przyszłej mamy."Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze" - obwieściła radosną nowinę.

W mediach można było wyczytać, że ciężarna Żmuda-Trzebiatowska czuje się świetnie i nie zamierza zwalniać tempa pracy. Do tego, by ograniczyć zawodową aktywność, mieli ją namawiać mąż i ojciec.

Nie wiadomo, czy to pod ich wpływem, ale - jak twierdzi "Party" - aktorka udała się na urlop. Planowo zakończyć ma się on 4 września, lecz podobno Marta wcale nie wybiera się do pracy. W teatrze zastępować ją mają trzy inne koleżanki.

Przy okazji gazeta zdradza także płeć dziecka aktorskiej pary. Utrzymuje, że na świat przyjdzie chłopiec! Urodzić ma się we wrześniu.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje