Reklama
Reklama

Marta Żmuda-Trzebiatowska dodała zdjęcie z mężem. Opis doprowadza do łez!

Marta Żmuda-Trzebiatowska (37 l.) rzadko pokazuje się z mężem. Para dba o swoją prywatność. Tym razem było jednak inaczej. Aktorka dodała na Instagrama zdjęcie z ukochanym. Podpisała je chwytającymi za serce słowami. Co napisała?

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest nie tylko piękną kobietą, ale również wziętą aktorką. Sukcesy zawodowe to jednak nie wszystko. Kobiecie powodzi się również w życiu prywatnym. Marta poślubiła w 2015 roku aktora Kamila Kulę, z którym jest nieprzerwanie od 7 lat. Mimo, że partner aktorki jest od niej młodszy o 5 lat, para świetnie się dogaduje i jest ze sobą szczęśliwa. Jak napisała niegdyś Marta, sami nie odczuwają różnicy wieku.

Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała zdjęcie z mężem

Reklama

Marta dodała na swój instagramowy profil czarnobiałe zdjęcie. W ramionach męża pozuje na łódce. Aktorka urozmaiciła fotografię pięknym opisem, w którym pochwaliła swoją drugą połówkę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska komentuje wojnę w Ukrainie

Aktorka postanowiła odnieść się publicznie do wydarzeń, które mają miejsce w Ukrainie. Nie kryła własnego strachu. Przyznała też, że słabo sobie radziła z najnowszymi doniesieniami ze świata. Była przez nie załamana. Marta zaapelowała również do fanów w prostych słowach. Jak podkreśliła, "musimy o siebie dbać".

Marta Żmuda-Trzebiatowska - kto to?

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest polską aktorką. W 2005 roku debiutowała na wielkim ekranie w filmie "Dom niespokojnej starości". Szybko posypały się dla niej kolejne propozycje i angaże. Grała w produkcjach, takich jak: "Nie kłam, kochanie", "Dwie strony medalu", "Magda M.", "Julia", "Teraz albo nigdy", "Na dobre i na złe" czy "Mowa ptaków". Gwiazda prowadzi Instagrama pod nazwą @mzmudatrzebiatowska_official.

Zobacz też:

Hirsch o wstrząsającej sytuacji na środku Atlantyku. Trafili na ponton uchodźców

Antek Królikowski przyjechał do syna i Opozdy, a potem stało się to! Wiadomo, u kogo teraz mieszka!

Olivia Culpo odsłoniła ciało! "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Rosyjska Rada apeluje do Putina: Koszty działań wojennych zbyt wysokie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy