Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Wierzbicka już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Lato to doskonały czas na zmiany! Doskonale wie o tym Marta Wierzbicka (28 l.), która raz po raz zaskakuje swoich fanów. Niedawno internauci zwrócili uwagę na jej smukłą sylwetkę, a teraz na... nową fryzurę! Jak obecnie prezentuje się gwiazda "Na Wspólnej"?

Jak z przytupem powitać drugą część wakacji? Najlepiej zmianami! Właśnie tą drogą poszła Marta Wierzbicka, która zaprezentowała się internautom w nieco innym niż dotąd wydaniu.

Reklama

Wprawdzie promienny uśmiech pozostał, ale zmieniła się fryzura! Znana m.in. z roli Oli Zimińskiej aktorka postanowiła podciąć swoje włosy, a zdjęciem po tej metamorfozie podzieliła się w sieci.

Sama gwiazda w opisie nie nawiązała do swojej przemiany, ale internauci w mig w komentarzach zapewniali, że Wierzbicka w tak wakacyjnym wydaniu prezentuje się fantastycznie! Zamieszczone pod zdjęciem Wierzbickim słowa w dużej mierze dotyczyły wyglądu aktorki:

"Wyglądasz zjawiskowo!", "Super fryzura", "Ogień!".

Pojawiły się też komentarze odnoszące się do figury Wierzbickiej, gdyż serialowa Zimińska ostatnio sporo schudła:

"Petarda. Wiele osób pisze, że za chuda, a mówię pięknie, wcześniej też było, ale teraz widać radość i szczęście na twarzy. Zazdraszczam", "Czy jest szansa, że kiedyś opowiesz, jak schudłaś ?", "Jaka chuda".

A wam, jak Marta Wierzbicka podoba się w takim wydaniu?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje