Reklama
Reklama

Marta Manowska wyznała prawdę. Chodzi o jej nowy związek

Marta Manowska odniosła się w końcu do plotek na temat rzekomego związku z Robertem Bodziannym. Dziennikarka długo unikała komentowania medialnych doniesień. Ostatnio wyszło na jaw, że mężczyzna wraca do Polski na wesele brata. Pojawiły się pytania, czy to prezenterka będzie jego towarzyszką.

Marta Manowska (38 l.) to dziennikarka, która zyskała popularność, jako prowadząca program "Rolnik szuka żony". Ostatnio pojawiły się plotki, że prezenterka jest związana z bratem jednego z uczestników, Robertem Bodziannym. Para wybrała się razem na wakacje, co szybko odkryli internauci, porównując ich relacje na Instagramie. Do teraz nie było wiadomo, czy coś ich łączy, ponieważ oboje unikali tematu i nie komentowali medialnych doniesień. Aż nagle, Marta Manowska zdecydowała się na szczere wyznanie.

Reklama

Marta Manowska w związku z Robertem Bodziannym?

Na początku roku Marta Manowska wybrała się na urlop. Podróżowała po Meksyku, Kostaryce, Belize oraz Panamie. Początkowo nie chciała zdradzać, kto jej towarzyszy. Odkryli to jednak internauci, którzy porównali jej relacje na Instagramie z profilem brata uczestnika "Rolnik szuka żony", Roberta Bodziannego.

Gdy wyszło na jaw, że wspólnie spędzają wakacje, od razu pojawiły się plotki na temat tego, co ich łączy. Sugerowano, że są w związku, ale na chwilę obecną nie chcą tego upubliczniać. Atmosferę podgrzały doniesienia z jesieni 2021 roku, gdy Manowska wyznała, że jest szczęśliwie zakochana.Ostatnio Robert Bodzianny ogłosił, że wraca do Polski na wesele brata. Pojawiły się pytania, kto będzie mu towarzyszył i czy może to Marta Manowska pójdzie z nim na rodzinną uroczystość. Szybko okazało się jednak, że dziennikarka kontynuuje swoją podróż, a tym samym, nie zobaczymy jej na weselu.

Teraz parę dzielą tysiące kilometrów, ale mimo to nie ukrywają, że wciąż o sobie myślą. Marta Manowska opublikowała na instastories zdjęcie, na którym wysyła buziaki do kilku osób. Na samym szczycie oznaczonych znalazł się... Bodzianny, który w odpowiedzi na te relację, udostępnił ją u siebie i życzył jej powodzenia. 

Marta Manowska komentuje doniesienia o związku

Oboje unikali komentowania tego tematu, a milczenie jedynie podsycało plotki o ich rzekomym związku. W końcu dziennikarka postanowiła odnieść się do tych spekulacji i wyznała prawdę. Podczas rozmowy w "Pytaniu na śniadanie", powiedziała, że Bodzianny jest jedynie jej znajomym i kompanem podróży. Nic więcej ich nie łączy...

***

Zobacz także:

Jak mieszka Paweł Kukiz? Elegancka willa zaskakuje rozmachem

Beata Tyszkiewicz może stracić dach nad głową. Przez "nielegalnego lokatora"

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Utrzymują się spadki

Najnowsze dane dotyczące zgonów i zakażeń wśród zaszczepionych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Paweł Bodzianny | Robert Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy