Reklama

Reklama

Reklama

Marta Manowska odchodzi z "Rolnik szuka żony"? Sensacyjne wieści

Marta Manowska (38 l.) to jedna z bardziej rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polskiej. 38-latka od kilku lat była prowadzącą format "Rolnik szuka żony". Show cieszyło się dużą popularnością, a sama Manowska była jedną z bardziej lubianych prezenterek TVP. Niedawno w sieci pojawiły się plotki, jakoby miała pożegnać się z reality show.

Już niedługo widzowie będą mogli obejrzeć wyczekiwany finał "Rolnik szuka żony". Ostatni odcinek 9. sezonu będzie można zobaczyć w niedzielę 27 listopada 2022 roku o godzinie 22:00. Na ten moment czekali wszyscy ci, którzy regularnie oglądali program w TVP1.

W telewizji pojawił się zwiastun finałowego odcinka, nie byłoby w nim nic szokującego, gdyby nie sensacyjna wieść o Marcie Manowskiej. Czyżby prowadząca miała zrezygnować ze swojej posady?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska odchodzi z programu

W finale show "Rolnik szuka żony" bohaterowie opowiedzą, co wydarzyło się w ich życiu, po zakończeniu nagrań do programu. Podczas ostatniego odcinka poleją się łzy, będzie też nieco nerwowo.

Telewizja Polska zapowiedziała również, że w ostatniej części show dojdzie do historycznego ogłoszenia. Fani programu spekulują, że Marta Manowska pożegna się z widzami i zrezygnuje z prowadzenia formatu. Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście do tego dojdzie. Przekonamy się o tym dopiero 27 listopada.

"Rolnik szuka żony 9" - odcinek finałowy

"Rolnik szuka żony" od lat wzbudza ogromne emocje. W programie pojawiło się sporo osób, które chciały znaleźć miłość, ale także i takie, które liczyły na dobrą zabawę. Dziewiąta edycja programu z pewnością była jedną z ciekawszych w historii.

Bohaterowie zostali ostatni raz pokazani na antenie TVP 20 listopada 2022 roku. Na fanów czeka jednak wielki finał. Tym razem Manowska z uczestnikami spotka się w studiu.

Rolnicy opowiedzą Marcie, czy udało im się stworzyć szczęśliwe związki. Jak pokazują poprzednie edycje, większość relacji nie przetrwała próby czasu.

***

Zobacz też:

Wyciekły zdjęcia z wielkiego finału "Rolnika". Już wiadomo, kto zostanie sam!?

Marta Manowska cała w bieli rozprawia o "czystości i niewinności w sobie". Chodziło o dziewictwo?

Mateusz z "Rolnika..." dostał drugą szansę. W programie pojawiła się nowa kandydatka. Mamy zdjęcia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama