Reklama
Reklama

Marta Kaczyńska nie pojawiła się na rozwodzie! "W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna"

Marta Kaczyńska (34 l.) w wolnych chwilach widywana jest z tajemniczym mężczyzną. Na rozwodzie z mężem jednak nie stawiła się...

Wyznaczona na 28 kwietnia sprawa rozwodowa nie odbyła się - według informacji "Faktu" została ona zawieszona, a data kolejnej nie ustalona. Powód?

Na sali sądowej nie pojawiła się żadna ze stron. Pracownicy gdańskiego sądy nie otrzymali także formalnego wniosku w tej sprawie.

To drugi rozwód prezydentówny - z Marcinem przeżyła ona osiem wspólnych lat.

Czy zdecyduje się na trzecie małżeństwo. Niewykluczone! Paparazzi przyłapali ją ostatnio na spacerze z eleganckim blondynem na wyścigach konnych w Sopocie. Para spoglądała sobie w oczy, uśmiechała się i świetnie się razem bawiła.

Reklama

Informator tabloidu twierdzi, że córka zmarłej pary prezydenckiej tęskni za stabilizacją i chce poukładać swoje sprawy osobiste.

"W jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym wiąże bardzo poważne plany" - ujawnia w rozmowie z tabloidem polityk PiS.

"Chce wyjść za mąż po raz trzeci i już nawet poinformowała o tym zszokowanego stryja".

Sama Kaczyńska nie skomentowała na razie rewelacji tabloidu. Wiadomo jednak, że w ostatnim czasie jest osobą bardzo zajętą. Niedawno ruszyła w Sopocie z własną praktyką adwokacką, realizując tym samym ambitny plan i spełniając życzenie Lecha Kaczyńskiego.

Trzymamy kciuki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama