Reklama
Reklama

​Mariola Bojarska-Ferenc namawia na seks: „Zdrowie, kondycja, skóra”…

Mariola Bojarska-Ferenc (61 l.) do niedawna uważała się za promotorkę fitnessu w Polsce. Odkąd jednak rozkwitły kariery Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, postanowiła przekwalifikować się na promotorkę dojrzałego seksu. Jej zdaniem, ludzie po 50. zupełnie niepotrzebnie marginalizują tę część życia.

Mariola Bojarska-Ferenc lubi podkreślać, że to właśnie ona wypromowała fitness w Polsce. Rzeczywiście, uchodzi za pierwszą trenerkę,  rozpoczynającą karierę jeszcze w latach 90. 

Prowadziła wtedy w Dwójce programy na temat fitnessu, między innymi „Studio urody” i „10 minut tylko dla siebie”, a potem rozpoczęła współpracę z „Pytaniem na śniadanie”, dla którego przygotowywała materiały na temat zdrowego stylu życia. To właśnie jej przypisuje się sprowadzenie do Polski pilatesu, zumby i callaneticsu. 

Reklama

Nie brakuje jednak opinii, że to Ewie Chodakowskiej udało się jednak podnieść więcej Polaków z kanapy. Bojarska-Ferenc nie uważa tego za temat, na który można mieć własne zdanie, a zwłaszcza inne niż ona. Publicznie zarzucała Chodakowskiej, że nie zna się na fitnessie, a dyplom trenerski "kupiła na greckim bazarze". 

Żeby zrobić Ewie na złość, zaczęła także afiszować się zażyłością z Anną Lewandowską, być może w nadziei, że prędzej czy później między obiema trenerkami dojdzie do awantury. Nabrała zwyczaju publicznego chwalenia się, że żona Roberta nazywa ją „drugą mamą”. Jednak ostatecznie nie udało jej się skłócić Ewy i Ani, które, jak się wydaje, bezkonfliktowo podzieliły między sobą rynek, zarabiając przy okazji ogromne pieniądze. 

Mariola Bojarska-Ferenc zachęca do seksu

Jakiś czas temu Mariola postanowiła zostać ekspertką od seksu po pięćdziesiątce. Zdaniem Bojarskiej-Ferenc, wiele osób w dojrzałym wieku zupełnie niepotrzebnie rezygnuje z tej sfery życia. Jak wyjaśnia w rozmowie z Pudelkiem, seks jest sprawdzonym sposobem na zatrzymanie młodości:

"Seks to zdrowie, bo kondycja, pięknie wygląda skóra, "glow". Człowiek się odpręża, traci się mnóstwo kalorii. Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo, a ja się czuję bardzo młodo. Nie ukrywam, że lubię seks. Dojrzała kobieta potrafi bardziej komunikować się z partnerem. Często słyszę od młodzieży, że wstydzą się ze sobą rozmawiać. Rozmowa to klucz do dobrego seksu i fajnych relacji między partnerami". 

Ma rację?

Zobacz też:

Bojarska-Ferenc ostro o odchudzających się celebrytkach! "Trzeba być ograniczonym umysłowo, by..."

Mariola Bojarska-Ferenc zdobyła się na szczere wyznanie! "Sypiam bez..."

Emocje w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Widzowie krytykują Justynę

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariola Bojarska-Ferenc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy