Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Ale wybrali imię!

Marina (29 l.) i Wojciech (28 l.) Szczęśni przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka zdradziła płeć oraz imię malucha...

Stało się. Marina urodziła swoje pierwsze dziecko, czym oczywiście pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji zdradziła też imię i trzeba przyznać, że jest ono dość osobliwe...

Reklama

"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka.

Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!" - napisała na swoim Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna (pisownia oryginalna). 

Wojciech Szczęsny też nie posiada się ze szczęścia. Poinformował fanów, że jego żona i syn czują się dobrze, a Marinę nazwał "swoją bohaterką". 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pobrali się w 21 maja w Grecji. Szacuje się, że ich ślub mógł kosztować nawet ćwierć miliona złotych. 

***

Dowiedz się więcej na temat: marina

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje