Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marika żałuje, że zaprosiła Maffashion na swój sekretny ślub? "Rzecz wymknęła się spod kontroli"

Piosenkarka Marika (35 l.) po raz pierwszy skomentowała zamieszanie wokół jej ślubnej ceremonii...

W Wielkanoc piosenkarka i była prowadząca "The Voice of Poland" postanowiła sformalizować swój związek z wieloletnim partnerem. Piosenkarka chciała utrzymać wszystko w tajemnicy. Niestety, zaprosiła na ślub nieodpowiednie osoby... Chodzi oczywiście o szafiarkę Maffashion, która postanowiła zrelacjonować ślub znanej koleżanki w swoich social mediach. Marika nie zdążyła jeszcze wyjść z kościoła, a Maff już miała foty na Instagramie i video na Snapchacie. Informacje w portalach plotkarskich o tajnym ślubie były więc tylko kwestią czasu.

Reklama

Świeżo upieczoną pannę młodą "dopadła" na ostatniej imprezie Agnieszka "lubię nawalić sobie kreskę" Jastrzębska, która nie byłaby sobą, gdyby nie zapytała o ślub i niedyskrecję Maff. Marika nie kryje swojego rozżalenia zaistniałą sytuacją...

(Dzień Dobry TVN/x-news)

"To była prywatna sytuacja, bardzo rodzinna. Stało się trochę inaczej, rzecz wymknęła się spod kontroli. Ale na tyle, na ile to możliwe, chciałabym, żeby pozostała prywatna" - żali się piosenkarka w "Dzień Dobry TVN". 

Najgorsze, że w przeciwieństwie do sporej części internautów, Marika nie widziała jeszcze żadnych zdjęć ze ślubu!

"Ja jeszcze nie widziałam swoich zdjęć z uroczystości. Robił je mój przyjaciel. To była jedyna osoba namaszczona, żeby robić zdjęcia. Oczywiście mama i tata też mogli. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę zdjęcia" - dodaje.

Pamiętajcie, żeby zapraszać na ślub szafiarki tylko wtedy, gdy zależy Wam na medialnej szopce! 

'

Dowiedz się więcej na temat: Marika | szafiarki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje