Reklama
Reklama

Marieta Żukowska dziękuje Chodakowskiej za zgrabne pośladki! Pokazała zdjęcie

Marieta Żukowska (38 l.) nie przestaje zaskakiwać odważnymi ujęciami. Tym razem postanowiła pochwalić się efektem ćwiczeń i wrzuciła do sieci zdjęcie swoich odsłoniętych pośladków. Aktorka dziękuje Chodakowskiej za motywację do ćwiczeń?

Marieta Żukowska zachwyca kadrami

Obserwatorzy artystki ostatnio mogą cieszyć oko fotografiami, które ta wstawia na Instagrama. Kobiece zdjęcia, niejednokrotnie o lekkim zabarwieniu erotycznym, są następstwem sesji dla kobiecych magazynów, do których Marieta pozowała na słonecznym Zanzibarze.

Marieta już wcześniej chwaliła się owocami pracy z "Galą" i "Glamour", zasypując swoich fanów bardzo intymnymi kadrami. Aktorkę znaną z "Botoksu", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Barw szczęścia" czy "Słabej płci", mogliśmy zobaczyć niemalże w pełnym negliżu. 

Gwiazdy "Kowalscy kontra Kowalscy" ma się czym pochwalić

W lekko prześwitujących ubraniach, z biustem przysłoniętym tylko muszelkami lub jej własnymi rękami, czy też ze swobodnie narzuconą marynarką na nagie ciało, aktora pozowała na piaszczystej, egzotycznej plaży. Teraz powróciła do kraju, ale wzięło ją na wspominki.

Reklama

Do kolekcji zmysłowych kadrów Żukowskiej trafiło zdjęcie jej wyeksponowanych pośladków, które wykonała podczas zagranicznej wycieczki. Z opisu umieszczonego pod zdjęciem, można wywnioskować, że widocznie wypracowana tylna część ciała aktorki jest efektem ćwiczeń ze znaną trenerką, Ewą Chodakowską.

Trenerka od kilku tygodni prowadzi cykl treningów, mający w domowym zaciszu zapewnić internautom uzyskanie "plażowego ciała". Ostatnio głównym obszarem ćwiczeń z Chodakowską są właśnie pośladki. Sama Ewa również zainteresowała się zdjęciami Mariety i skomentowała uzyskane prze aktorkę efekty.

Co myślicie o zdjęciach Mariety Żukowskiej?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marieta Żukowska | Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama