Reklama
Reklama

Maria Luiza z "Sanatorium miłości 6" uwielbia ruch. Zaskakujące gdzie tańczyła

"Sanatorium miłości startuje już w najbliższą niedzielę z 6 sezonem. My tymczasem przedstawiamy kolejnych uczestników show, którzy podczas turnusu w Krynicy-Zdroju spróbują znaleźć drugą połówkę. Czy im się to uda?

"Sanatorium miłości" rusza z kolejnym 6. już sezonem programu. Randkowe show dla straszaków cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków. Tym razem zdjęcia kręcono w Krynicy-Zdroju. Gospodynią "Sanatorium " jak zwykle będzie Marta Manowska.

Reklama

Poznaj uczestnika "Sanatorium miłości 6". Oto Maria Luiza z Gliwic

Maria Luiza z Gliwic zawsze marzyła o tym, by wystąpić w programie telewizyjnym. "Chciała przeżyć niezapomnianą przygodę. "Sanatorium miłości" to dla niej również szansa na znalezienie partnera" - czytamy w jej wizytówce na Instagramie programu.

Maria jest z wykształcenia fizjoterapeutką. Jej pierwszy mąż prowadził firmę ogrodniczą. Kiedy zmarł, przejęła stery rodzinnego biznesu.

O jej relacjach z mężczyznami taki  napisano w wizytówce: "(...) miała wspaniałego męża, z którym przeżyła 23 lata. Dzieci go kochały i miały z nim fantastyczną relację" Po jego śmierci wsparciem okazała się córka, dzięki której kuracjuszka stanęła na nogi. "Gdy zakończyła okres żałoby weszła w kolejną, ale nieudaną relację. Związek trwał krótko i zakończył się rozwodem".

Gliwiczanka przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Sama jest pedantką i szuka mężczyzny eleganckiego, zadbanego. Chciałaby, żeby miał jakieś zainteresowania. A co do wyglądu, to szuka mężczyzny wysokiego i postawnego.

"Sanatorium miłości 6". Maria Luiza z Gliwic jest miłośniczką tańca

Maria Luiza z "Sanatorium miłości 6" nie potrafi siedzieć bezczynnie. Kocha wyprawy rowerowe, podczas których udało się jej zwiedzić wiele zakątków Polski, m.in. Dolinę Baryczy, okolice Czorsztyna, Beskidy. 

Prawdziwą pasją Marii Luizy z Gliwic jest taniec latynoamerykański. Uczestniczka 6. sezonu "Sanatroium miości" bierze udział w różnych konkursach tanecznych. Udało się jej nawet tańczyć a Wieży Eiffla. Jest też zdolną krawcową i jak poinformowała, sama uszyła swój pierwszy kostium do tańca.

"Sanatorium miłości". Uczestnicy szóstej edycji

6. edycja randkowego show "Sanatorium miłości" obfitować będzie zapewne w sporo zwrotów akcji. Każdy z bohaterów to silny charakter i jak przyznała sama Marta Manowska, na początku obawiała się, że trudno będzie się im zintegrować. 

Oto wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości 6":

 • Tadeusz z Krzyżanowic
 • Maria Luiza z Gliwic
 • Stefan z Szemud
 • Janina z Warszawy
 • Zygmunt z Krakowa
 • Maria z Czarnowa
 • Andrzej z Milanówka
 • Małgorzata z Sobótki 
 • Stanisław z Kenmare w Irlandii
 • Elżbieta z Nowej Woli
 • Ryszard z Krakowa 
 • Teodozja z Krosna

"Sanatorium miłości 6". Kiedy premiera i gdzie oglądać?

"Sanatorium miłości 6" będzie miało swoją premierę w niedzielę, 10 marca 2024 roku w TVP.

Zobacz też:

Sobowtór znanego piosenkarza w nowej edycji "Sanatorium". Niemal identyczny  

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy