Reklama
Reklama

Marek Kondrat posiada ogromny majątek. Na czym się dorobił? Młoda żona wyjawiła, co naprawdę posiadają!

Marek Kondrat (72 l.) to jeden z bardziej cenionych i szanowanych aktorów, choć z grania zrezygnował już wiele lat temu. Jego majątek z roku na rok jednak wciąż się powiększa. W jaki sposób gwiazdor się dorobił aż takiej fortuny? Nie jest tajemnicą, że zięć Grzegorza Turnaua ma głowę do interesów...

Marek Kondrat już w 2007 roku oznajmił w mediach, że kończy z aktorstwem. Dla jego fanów był to istny szok, ponieważ był wówczas u szczytu sławy. Mężczyzna wyjawił wtedy, że ma zamiar skupić się na rodzinie i innych biznesach, które prowadzi. 

Po złożeniu deklaracji zrobił wyjątek jedynie raz, gdy w 2010 roku zagrał w filmie "Mała matura 1947". To, że 72-latek wyznał, że kończy karierę aktorską, nie oznaczało jednak, że przestanie się pojawiać w mediach.

Reklama

Marek Kondrat: Jakiego majątku się dorobił?

Od wielu lat ma bowiem podpisany kontrakt z jednym z największych banków w Polsce, którego jest twarzą. W reklamach tej instytucji występuje już od dwóch dekad. 

To właśnie ta praca przynosi mu bardzo duży zysk. "Forbes" postanowił parę lat temu wycenić wartość reklamową Marka Kondrata. Już wtedy był to 1 milion złotych za jedną kampanię.

Aktor nie tylko występuje w reklamach, ale również prowadzi winiarski biznes. W 2007 roku razem z synem Mikołajem założył spółkę Kondrat Wina Wybrane (firma w 2020 roku wykazała 1 milion złotych zysku). 

Aktor inwestuje również sporo oszczędności w nieruchomości. Ma domy w Hiszpanii, w Beskidach oraz na Mazurach. 72-latek posiada również po kilka apartamentów w Krakowie oraz w Warszawie.

Wokół majątku Kondrata narosło też wiele mitów. Nie tak dawno postanowiła się z nimi rozprawić jego młoda żona Antonina. 

W rozmowie z "Fashion Magazine" przyznała, że spora część medialnych doniesień nt. majątku jej męża jest wyssana z palca. 

"Nie, nie mamy winnicy" - odpowiedziała krótko. Podobnie jest z pałacem we Francji i dworkiem we Włoszech, które wedle informatorów tabloidów rzekomo też mieli posiadać. 

"Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę "pomieszkać". Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset" - wyznała Antonina. 

Zobacz też:

Kawalerskie nawyki Kondrata. Gdy zostaje sam "natychmiast szykują imprezę"

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy