Reklama
Reklama

Marcin Mroczek płaci sporo niższe rachunki za prąd! Poleca to wszystkim Polakom!

W dobie szalejącej inflacji i zmian klimatycznych każdy stara się zaoszczędzić zarówno własne pieniądze, jak i środowisko naturalne. Swoje sposoby na ekologiczny i ekonomiczny tryb życia mają także celebryci. Ostatnio złotymi radami podzielił się w sieci Marcin Mroczek (39 l.). Jakie sposoby na oszczędzanie ma gwiazdor "M jak miłość"?

Marcin Mroczek radzi sobie z kryzysem

Choć Marcin Mroczek kojarzony jest głównie z występów w telenoweli "M jak miłość", w której pojawia się u boku swojego brata bliźniaka Rafała Mroczka, zagrał też kilka innych ról. Ostatnio fani mogą podziwiać go w nowej produkcji Netfliksa, zatytułowanej "Gang zielonej rękawiczki". Czy ośmioodcinkowa komedia kryminalna okaże się hitem na miarę "Wielkiej wody"?

Reklama

Bracia przez lata korzystali ze swojej olbrzymiej popularności i pojawiali się w całej gamie przeróżnych programów rozrywkowych związanych z tańcem. Marcin triumfował nawet w ukraińskiej edycji popularnego "Tańca z gwiazdami"! Wystąpił tam w parze z Hanną Pyłypenko.

Za każdy z występów bracia inkasowali oczywiście satysfakcjonujące honoraria. W związku z tym, potrafią nie tylko zarabiać pieniądze, ale także odpowiednio nimi rozporządzać. Swoimi sposobami na oszczędności w dobie szalejącej inflacji, podzielił się ostatnio z obserwatorami na Instagramie jeden z bliźniaków

Gwiazdor "M jak miłość" doradza fanom w internecie

Marcin Mroczek po raz kolejny udowadnia, że żadna inflacja i kryzys finansowy nie są mu straszne. Aktor podzielił się z internautami swoimi sposobami na to, jak trochę zaoszczędzić. Poruszył więc niezwykle aktualny temat drożejącej energii elektrycznej i przy okazji zachęcił do dbania o środowisko. Nie należy zapominać, że wszyscy walczymy nie tylko z rosnącymi cenami, ale także zmianami klimatycznymi.

"Nie siedźmy z założonymi rękami i zróbmy choćby mały krok w kierunku oszczędzania. Każdy niezużyty kilodżul energii lub litr wody to działanie nie tylko chroniące nasze kieszenie, ale też środowisko" - czytamy na instagramowym profilu celebryty.

Choć gwiazdor "M jak miłość" nie mówi niczego nowego, to jednak mimo wszystko warto posłuchać jego rad - serialowy aktor zachęca m.in. do nieznacznego obniżenia temperatury w naszych mieszkaniach, gaszenia światła po wyjściu z pomieszczenia i wyciągania wtyczek z gniazdka.

Marcin Mroczek pochwalił się także "stworzeniem własnej małej elektrowni" - okazuje się bowiem, że tancerz postanowił zainwestować w panele fotowoltaiczne. Swój post umieścił we współpracy z European Climate Foundation, czyli niezależną inicjatywą filantropijną, działająca na rzecz walki z kryzysem klimatyczny. Czy fani skorzystają z cennych rad popularnego aktora?

Zobacz też:

Gwiazdor "M jak miłość" przeszedł przemianę na Jasnej Górze. Uleczyła go wiara

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Ślub kościelny potwierdzony. Marcin Hakiel szykuje się na najgorsze! A Smaszcz? 

"Rolnik szuka żony". Ada i Michał już po zaręczynach. Internauci dopytują o ciążę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama