Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Miller zemścił się na Julii Kamińskiej. Dostał za to niezłą reprymendę od żony! "Nie wiem, kto jest na topie"

Marcin Miller (51 l.) porwał jurorów i publiczność jako kot w „Mask Singer”. Wyszło na jaw, że problemy z rozpoznaniem były obustronne. Jurorzy mieli kłopot z odgadnięciem jego tożsamości, jak się okazało, z wzajemnością. Po tym wszystkim Miller dostał burę od żony za złe zachowanie….

Jurorzy programu „Mask Singer”: Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński z reguły mają problem z odgadnięciem tożsamości zamaskowanych wokalistów. Zresztą nawet gdyby nie mieli, to musieliby dobrze udawać, bo na kłopotach z rozpoznaniem polega właśnie ten program. 

Producentom jednak nie przyszło do głowy, że mogą być one obustronne. Zwykle zakłada się, że uczestnicy programów z udziałem jury, orientują się, kto w nim zasiada. Okazuje się, że wcale nie…

Reklama

Miller poniżył Kamińską

Jeden z wyjątkowom mocnych uczestników, Kot porwał jurorów swoim głosem, profesjonalizmem i obyciem scenicznym. Do czasu aż… zdjął maskę. 

Wtedy bowiem oczom jurorów i widzów ukazał się jedne z najpopularniejszych twórców muzyki disco polo, Marcin Miller. Lider zespołu Boys w swoich występach w „Mask Singer” uniknął wszelkich manieryzmów, z których, w powszechnej opinii słyną artyści disco polo. Zwykle zarzuca się im, że śpiewają wszystko na tak zwane jedno kopyto i specjalnie wybierają proste utwory, bo na bardziej skomplikowane nie starcza im talentu. 

Po tym, gdy Kot zdjął maskę, jurorów wyraźnie zatkało. Widzowie zresztą wytknęli im to w komentarzach:

Miller, nawet jeśli poczuł się dotknięty, nie dał nic po sobie poznać. Z subtelnym wbiciem szpili poczekał dość długo… W końcu w rozmowie z „Super Expressem” wyznał, że gdy Julia Kamińska podeszła do niego z gratulacjami, zachodził w głowę, kim ona może być. Jak wyjaśnił, niby się tłumacząc:

Już pal licho tę burę od żony… Wygląda na to, że Marcin przekonał się, że zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Zobacz też:

Roxie szczerze o losie dziecięcej gwiazdy: "Niektórzy nie przejmowali się moim wiekiem"

Blanka Lipińska nie do poznania. Co się stało z jej twarzą?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Miller | Mask Singer | Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy