Reklama
Reklama

Marcin Meller odchodzi z TVN. Nie dawał już rady. Kulisy mocno smucą...

Marcin Meller (54 l.) to jeden z bardziej znanych dziennikarzy. Niedawno na jego facebookowym koncie pojawił się wpis, w którym wyjawił, że po ponad 14 latach znika z programu "Drugie śniadanie mistrzów". Mellera będzie można oglądać po raz ostatni w roli prowadzącego w sobotę 19 listopada 2022 roku.

Marcin Meller poinformował w swoich social mediach, że rezygnuje z prowadzenia programu "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. Jego fani mogą być tym nieco zasmuceni. Dziennikarz poinformował również, dlaczego podjął taką decyzję. Dla niektórych może być to lekki szok.

Marcin Meller odchodzi z TVN24 po 14 latach współpracy

"Drugie śniadanie mistrzów" to program, który emitowany był w każdą sobotę o godzinie 12:10. Pierwszy odcinek show premierę miał w styczniu 2009 roku. W każdym wydaniu Meller poruszał bieżące sprawy, które dzieją się w Polsce. Do programu zapraszał zawsze czwórkę gości. Najczęściej odwiedzali go publicyści.

Reklama

Marcin Meller na swoim facebookowym koncie poinformował obserwatorów, że na razie nie będzie prowadzącym show "Drugie śniadanie mistrzów". Dziennikarz dodał, że dzięki programowi spotkał masę ciekawych ludzi, którzy mieli duży wpływ na jego dotychczasowe życie.

"W sobotę 19 listopada po raz ostatni poprowadzę Drugie Śniadanie Mistrzów. Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani Drugiego Śniadania Mistrzów, dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi" - rozpoczął swój wpis Marcin.

Dziennikarz dodał, że nie daje rady z natłokiem obowiązków. Okazuje się, że nie rozstaje się z programem na stałe, a mówi jedynie "do widzenia". Meller przyznał, że zawiesił współpracę z TVN w przyjaznej atmosferze. Dodał również, że jest w trakcie pisania nowej książki.

"Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię "żegnajcie", a tylko "do widzenia". Zawieszam współpracę z tvn24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie, co przyniesie przyszłość. A ja zabieram się za pisanie nowej książki i zapraszam na moje profile na FB i IG, gdzie niezmiennie opowiadam o moich popkulturalnych zachwytach i gdzie będę informować, jak narodzi się coś nowego" - napisał Marcin we wzruszającym poście.

Marcin Meller - kariera w mediach

Marcin Meller przez wiele lat pracował jako reporter tygodnika "Polityka". Była także redaktorem naczelnym tygodnika "Playboy". Był gospodarzem show TVN "Agent", a także współprowadzącym program "Dzień Dobry TVN". Był gospodarzem autorskiej audycji "Mellina" w Roxy FM.

W październiku 2020 roku media poinformowały o powołaniu go na stanowisko redaktora naczelnego portalu Wirtualna Polska. Funkcję tę objął 16 listopada 2022 roku. 4 grudnia, po prawie trzech tygodniach, ogłosił rezygnację ze stanowiska

Zobacz też:

Marcin Meller komentuje odejście Magdy Mołek z TVN! Jego słowa zaskakują!

Marcin Meller: najpierw zawał, później Covid. Dziennikarz w poruszającym wyznaniu mówi o zdrowiu

Marcin Meller nie wytrzymał! "Słuchajcie aroganckie dzbany!"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Meller
Reklama
Reklama
Reklama