Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Złożył jasną deklarację w tej sprawie

Marcin Hakiel (38 l.) powoli wraca do siebie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz coraz częściej dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami oraz nagraniami z sali treningowej. Czy to oznacza, że już niebawem zobaczymy go w „Tańcu z Gwiazdami”?

Marcin Hakiel: rozstanie z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel nie ukrywa, że bardzo źle znosi rozpad swojego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Choć początkowo para zarzekała się, że nie będzie publicznie prać brudów, czas zrobił swoje. Nagromadzone tygodniami emocje w końcu musiały znaleźć ujście. Najpierw Marcin Hakiel wyznał w wywiadzie, że Katarzyna Cichopek zdradzała go z innym mężczyzną, a później zaczął opowiadać obserwatorom o swoich uczuciach względem byłej żony. Wiele osób przypuszcza, że tancerz nie potrafi uporać się z rozstaniem, czego dowodem ma być sztuczny uśmiech oraz dające do myślenia wpisy.

Reklama

Fani Marcina Hakiela marzą o tym, aby tancerz wrócił do "Tańca z Gwiazdami". Jego ostatnie publikacje, na których pląsał w towarzystwie zdolnej choreografki i tancerki rozbudziły nadzieje internautów na to, że znów zobaczą go w telewizji. Czy tak się stanie?

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu publikuje w mediach społecznościowych przepełnione radością zdjęcia. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że to wyłącznie dobra mina do złej gry. W toczących się w komentarzach dyskusjach tancerz już niejednokrotnie odnosił się do swojego nieudanego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Tym razem na jego profilu na Instagramie ukazało się nagranie, pokazujące jak radzi sobie na parkiecie w towarzystwie pięknej Anny. Tancerka i choreografka, którą widzieliśmy już wcześniej na innych zdjęciach po raz kolejny dała się porwać w tany. 

Jedna z internautek wykorzystała tę okazję, aby zapytać tancerza, czy planuje powrót do "Tańca z gwiazdami". Ze względu na zainteresowanie jego rozwodem z Cichopek, format nie mógłby narzekać na brak zainteresowania. Niestety, wygląda na to, że Marcin Hakiel jednak nie będzie mógł pokazać swojego talentu telewidzom.

Może w takim razie odpowiedniejsza byłaby dla niego rola jurora? W końcu na tańcu zjadł zęby. Z drugiej strony to właśnie w tym programie poznał swoją przyszłą żonę, Katarzynę Cichopek. W związku z tym, praca w studiu mogłaby być dla niego bardzo bolesna. 

Zobacz też:

Wróżka Anna Kempisty o zagrożeniu w południowo-wschodniej Polsce. "Będą niespodzianki"

Ile zarabiają dzieci gwiazd? Syn Józefowicza cztery razy tyle co córka Lisa

Johnny Depp i Amber Heard: Co z ich karierami po procesie? Eksperci już wiedzą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy