Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel pochwalił się nowym zdjęciem z randki. Kobiety zwróciły uwagę tylko na jedno

Marcin Hakiel (39 l.) aktywnie randkuje po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (39 l.). Choć na początku musiał przełknąć gorzką pigułkę rozstania, to wygląda na to, że ogarnął się i podobno ma już nową partnerkę. Na Instagramie Marcin Hakiel pochwalił się nowym zdjęciem z randki. Kobiety zwróciły uwagę tylko na jedno.... i wcale im się to nie spodobało.

Marcin Hakiel układa swoje życie na nowo i podobno całkiem nieźle mu idzie. Choć od marcowego rozstania z Katarzyną Cichopek minęło już 5 miesięcy, a emocje już się uspokoiły, to tancerz nie zrezygnował z aktywnego postowania na Instagramie. 

Marcin Hakiel siedzi w kaszkiecie na randce. Pochwalił się zdjęciem na Instagramie

Ostatecznie małżonkowie doszli do porozumienia, a Marcin Hakiel podobno ma już nową partnerkę (o czym informowaliśmy już wcześniej).

Reklama

Wygląda na to, że szczęście się do niego uśmiechnęło, a randkowanie wychodzi mu całkiem dobrze. Jak mówią bliscy znajomi tancerza, podobno Hakiel miał bardzo duże powodzenie u kobiet na Instagramie tuż po rozstaniu z Kasią Cichopek.

Na razie ukrywa tożsamość nowej partnerki, co nie oznacza, że sam zrezygnuje z pokazywania części swojego życia. 

Fanki nie były zachwycone wyglądem Hakiela

Internautki nie były zachwycone kunsztowną stylizacją Marcina Hakiela. Były partner Kasi Cichopek miał na sobie szare jeansy, błękitną koszulę, grafitową dwurzędową kamizelkę, ulubiony zegarek, no i... kaszkiet. Fanki skrytykowały jego nakrycie głowy, choć oczywiście znalazły się też zwolenniczki nietypowej męskiej czapki, powołując się na słynny serial "Peaky Blinders". Kto ma rację w tym sporze? 

Faktycznie kaszkiet mu nie pasował?

Zobacz też:

Marcin Hakiel zakochany? "Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła"

Cichopek ciepło o Marcinie Hakielu! Jest mu bardzo wdzięczna

Marcin Hakiel pozbierał się po rozstaniu. Już nie będzie się nad sobą użalał

Cichopek i Hakiel spotkali się. Przekazywali sobie dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy