Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel chwali się fotkami z dziećmi, a fani tracą już cierpliwość: "Chłopie dorośnij"! Tak im odpowiedział...

Marcin Hakiel (38 l.) i Katarzyna Cichopek (39 l.) dwa miesiące temu poinformowali, że ich 17-letni związek się kończy i każde z nich idzie w swoją stronę. Nikt chyba nie spodziewał się, że sensacyjne wyznanie "Cichopków" spowoduje takie zamieszanie w mediach. O parze wciąż jest głośno, a tancerz nieustannie dolewa tylko oliwy do ognia. Fani mają już dość, a Marcin... odpowiada na hejt!

Marcin Hakiel za pośrednictwem swojego Instagrama, podobnie jak Kasia Cichopek, wydał oświadczenie, mówiące, że jego związek z małżonką się zakończył. W lakonicznym wpisie nie podał powodów rozstania, zapowiedział tylko, że to jedyny komentarz w tej sprawie i dla dobra dzieci nie będzie komentował rozwodu w sieci.

Marcin Hakiel postanowił jednak skomentować rozwód...

Zapewnienia nie wystarczyły jednak na długo, bo już po kilku dniach tancerz organizował na swoim instagramowym profilu sesje "pytań i odpowiedzi", w których mniej lub bardziej dosadnie rozprawiał o rozstaniu z aktorką.

Reklama

W pewnym momencie Instagram przestał chyba wystarczać, bo Marcin postanowił wybrać się na kanapy "Miasta Kobiet" i porozmawiać z Aleksandrą Kwaśniewską o uczuciach. Gdy prowadząca zapytała go o powody rozstania - Hakiel mówiąc, że nie chce prać brudów, wypaplał, że ich związek rozpadł się, bo pojawiła się trzecia osoba.

Tuż po zaskakującym wyznaniu Hakiela na Cichopek spadła fala hejtu. Negatywnych komentarzy było tak dużo, że aktorka musiała wyłączyć możliwość komentowania na swoim profilu. Po jakimś czasie fanów jednak zaczęło już irytować zachowanie Hakiela...

Obserwatorzy Hakiela tracą już cierpliwość...

Marcin nie tylko zintensyfikował swoje działania na Instagramie, ale i coraz częściej pokazuje się z dziećmi. Obserwatorzy zrugali go za to, że prowadzi ze swoją byłą małżonką "konkurs" na to, kto jest bardziej szczęśliwy. Denerwuje ich już użalanie się nad sobą Hakiela.

Tancerz odpowiedział na falę hejtu. Tak sobie z nią radzi...

Marcin nie pozostał jednak obojętny. Na swoim instastory opublikował wpis, który odnosi się do fali krytyki, jaka spadła na niego, po tym, gdy uzewnętrznił się w sieci. Trzeba przyznać, że Hakiel lubuje się w patetycznych frazesach...

Wszystko wskazuje na to, że cytat ten nie odnosi się do jego wypowiedzi w "Mieście Kobiet". Nie dość, że Hakiel zarzucił Cichopek zdradę, to jeszcze przez cały czas nazywał ją "partnerką", co również nie spodobało się obserwatorom. Twierdzili bowiem, że takimi wypowiedziami Hakiel pokazał jedynie brak klasy.

A wy co sądzicie?

Zobacz też:

Hakiel myśli o "nowych 4 kółkach" i pozował z wózkiem. Jest gotowy na kolejne dziecko?

Podrzuciła dzieci Hakielowi, a sama "idzie w tango". Fani oniemieli z zachwytu: „Bogini Cichopek!”

Katarzyna Cichopek w końcu przyznała się w programie: "Ale moją miłością jest..."

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama