Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka była molestowana seksualnie. „Uderzyłam go w twarz. Oddał mi"

Marcelina Zawadzka (33 l.) postanowiła wyznać prawdę przed swoimi fanami, którzy śledzą jej poczynania w sieci. Miss Polonia z 2011 r. wyjawiła, że padła ofiarą molestowania seksualnego. Próbowała walczyć ze swoim oprawcą, ale to tylko pogarszało sprawę. Przykre wspomnienia nie dają jej spokoju?

Marcelina Zawadzka o molestowaniu seksualnym

Marcelina Zawadzka przeszła niedawno zabieg oczyszczania powieki. Kobieta musiała mu się poddać, ponieważ w nieodpowiedni sposób doczepiono jej rzęsy.

"Doklejanie rzęs do samej czystej powieki doprowadziło u mnie do zatkania kanaliku rzęsowego i infekcji lub to, że tego kleju nie mogłam pozbyć się ok. dwa dni. Więc tak, wczoraj musiałam oczyścić powiekę od spodu, wyłyżeczkować/wyczyścić. Słabe, nieprzyjemne" - opowiedziała była prowadząca "Pytania na śniadanie" w swoim social mediach, starając się przestrzec inne kobiety.

Reklama

Teraz modelka odpoczywa w domu. W wolnych chwilach chętnie ogląda program Magdy Mołek "W moim stylu", który dziennikarka związana niegdyś z TVN, udostępnia w serwisie YouTube. W jednym z odcinków Mołek rozmawiała z rzeczniczką praw kobiet o molestowaniu w miejscach publicznych.

To właśnie wspomniane wideo było impulsem, który skłonił Zawadzką do wyjawienia wstrząsającej prawdy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda wyznała, że padła ofiarą molestowania seksualnego.

"Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku. Zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że chcę go uderzyć też. Pamiętam uczucie, że jest mi wstyd... A i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam z płaskiej dłoni w twarz. Uwaga: oddał mi!" - zaczęła swoją opowieść na Instagramie.

Modelka przyznała, że to wydarzenie odcisnęło się piętnem na jej życiu. Wciąż ma je w pamięci i stara się być bardziej ostrożna.

Marcelina Zawadzka - kto to?

Marcelina Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 w Malborku. To polska modelka, Miss Polonia 2011, prezenterka telewizyjna i aktorka niezawodowa. Zwyciężyła w finale wyborów Miss Polonia 2011, reprezentując województwo pomorskie.

Jako reprezentantka Polski w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

Od 2013 roku rozwija swoją karierę w telewizji. Prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland", a obecnie związała się z Polsatem, gdzie współprowadzi program "Farma".

Nie tylko prowadziła telewizyjne show, ale również chętnie angażowała się w nie jako uczestniczka. Występowała w "Tańcu z Gwiazdami" i  "Dance, dance, dance".

Zagrała pielęgniarkę Alicję w serialu "Pierwsza miłość" i Gabrielę Morawską w serialu "Na sygnale".

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka: Kim jest prowadząca "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka pierwszy raz z nowym chłopakiem! Co za przystojniak!

Marcelina Zawadzka na zdjęciu z partnerem i dzieckiem? Ida Nowakowska dopinguje!

Została potrącona przez ciężarówkę. Przeszła operacje twarzy, by znów być modelką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama