Reklama

Reklama

Reklama

Magda Mołek "oberwała" za wywiad z Kożuchowską! Czujni internauci od razu to wychwycili

Małgorzata Kożuchowska wystąpiła ostatnio u Magdy Mołek w programie "W moim stylu". Aktorka opowiedziała o swoim życiu zawodowym i prywatnym - a dziennikarka szukała odpowiedzi na pytanie: "jaka naprawdę jest Kożuchowska". Niestety rozmowa została skrytykowana przez widzów, którzy zarzucili Mołek negatywne nastawianie do gościni. Skąd takie głosy?

Magda Mołek skrytykowana za wywiad z Kożuchowską

Magda Mołek odeszła z telewizji i zajęła się pracą na własny rachunek. Od 2020 roku prowadzi swój kanał na Youtubie "W moim stylu". To autorskie wywiady ze znanymi gwiazdami

Jej ostatnim gościem była Małgorzata Kożuchowska, która w ostatnim czasie często pojawia się w mediach. We miniony wtorek zasiadała np. na słynnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Aktorka promuje teraz film "Zołza" w reżyserii Ilony Łepkowskiej, w którym gra główną rolę. 

Reklama

Rozmowa dotyczyła wielu aspektów życia Kożuchowskiej, zarówno jej zawodowych doświadczeń, jak i późnego macierzyństwa. Przypomnijmy, że Małgosia urodziła w 2014 roku swojego jedynego syna Jana Franciszka. Aktorka wyznała, że gdyby nie jej wiek, to zdecydowałaby się na drugie dziecko. 

Mówiła także, że świadomie nie podejmuje teraz żadnego projektu telewizyjnego, bo jest zwyczajnie zmęczona tempem pracy w serialu. Wspominała czasy, jak Janek był jeszcze maleńki, a ona karmiła go piersią na żądanie. Zabierała wtedy na plan nianię i synka, by mieć go blisko siebie.

Po publikacji wywiadu pojawiły się jednak negatywne opinie fanów programu. Wielu z nich zarzucało prowadzącej, że "nie chciała tym razem pokazać swojego gościa w dobrym świetle" i "świadomie prowadziła ten wywiad w taki sposób, żeby efekt był nijaki.

Lekceważąca Kożuchowska i nieprzyjemna Mołek

Niektórzy zwrócili uwagę, że Kożuchowska nie czuła się komfortowo, bo cały czas spoglądała w ziemię i w ogóle się nie otworzyła. "Miałam wrażenie, że P. M. Kożuchowska nie czuła się komfortowo, ponieważ nie patrzyła w ekran. Sprawiło to wrażenie lekceważenia, tylko nie wiem, czy prowadzącej, odbiorców, czy formuły programu" - pisze jedna z internautek. Inna dodała, że "Magda chyba nie lubi Małgosi prywatnie. No flow, wręcz utrudnianie". 

Internauci dostrzegli również, że "gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej, widać duży dystans między paniami". Pozostali pisali:

"Kocham ten kanał, tym razem czuję jakiś dyskomfort, dziwną atmosferę i momentami napięcia pomiędzy prowadzącą a gościem"

"Też to czułam, oglądając. Pierwsza rozmowa, w której Pani Magda wbijała subtelnie szpileczkę za szpileczką"

"Troszkę przykro było słuchać tego wywiadu. Pani Magda świadomie lub nie sugerowała, że Pani Małgorzata zbyt mało czasu poświęcała swojemu dziecku, jak był mały. Ona na pewno jako matka miała z tego powodu wyrzuty sumienia. Wiec przypominanie o tym może tylko sprawić, że będzie jej przykro!"

"Gosia bardzo się męczyła podczas tego wywiadu. Jakie pytania, takie odpowiedzi. Szkoda, bo obie panie są super babkami z fajnym dorobkiem zawodowym i prywatnym".

***

Zobacz także:

Małgorzata Kożuchowska przerwała milczenie w sprawie ciąży! A jednak!

Małgorzata Kożuchowska ściska "syna" na premierze. Z czułej pierworódki przeszła w "zołzę"

Małgorzata Kożuchowska szczerze o późnym macierzyństwie. Jednego żałuje...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy