Reklama
Reklama

Mama Piaska przeżyła koszmar! Przeszła przez prawdziwe piekło

Andrzej Piaseczny (50 l.) ostatnio porządnie wstrząsnął show-biznesem. Piosenkarz dokonał coming outu i w rozmowie z Radiem Zet opowiedział o swojej orientacji. Piasek mógł liczyć na wsparcie swojej mamy Alicji, która sporo musiała wycierpieć w życiu. Wokalista opowiedział jej wstrząsająca historię.

Andrzej Piaseczny z całą pewnością jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Nic więc dziwnego, że swoim ostatnim wyznaniem zszokował cały kraj. 

Mimo że plotki o piosenkarzu krążyły już od dawna, to sam wcześniej się do nich nie odniósł.

Ogromnym wsparciem dla Piaska od zawsze była jego mama. Muzyk ma z nią szczególną więź, a para świętuje nawet razem urodziny! Obydwoje urodzili się w styczniu i cieszą się łączoną imprezą.

Reklama

Wzruszający był również moment przekazania mamie prezentu na planie programu "Starsza pani musi fiknąć". Podczas ostatniej uroczystej kolacji Piasek podarował mamie książkę. Pani Alicja nie potrafiła ukryć łez!

To właśnie w książce została opisana historia mamy Andrzeja Piasecznego. Okazało się, że jako mała dziewczynka trafiła do obozu koncentracyjnego.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy