Reklama
Reklama

Mama Mateusza Murańskiego dodała poruszający wpis. Udostępniła prywatne zdjęcia i opowiedziała o synu

Mateusz Murański zmarł w lutym bieżącego roku, lecz wciąż nie brakuje osób, które boleją w wyniku jego straty. Rodzice gwiazdora Fame MMA wciąż mają go w sercach, a wspomnienia o nim są dla nich wiecznie żywe. W ostatnim wpisie mama Murańskiego pokazała nieznane dotąd zdjęcia z prywatnych archiwów i w poruszających słowach wyjawiła prawdę o tęsknocie.

Mateusz Murański wspomniany w Dzień Dziecka. Mama gwiazdora opublikowała wzruszający wpis

Śmierć Mateusza Murańskiego odbiła się głośnym echem w mediach. Ze wzruszeniem i czułością wspominali go nie tylko członkowie najbliższej rodziny, ale także znajomi z show-biznesu. Niewielu dotąd zdołało się pogodzić z nagłym odejściem 29- latka. Wciąż mnożyły się pytania o to, co doprowadziło do śmierci sportowca. Prokuratura ostatecznie ujawniła, że mężczyzna zmarł wskutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej, ucinając tym wszelkie spekulacje.

Choć od pogrzebu Murańskiego minęło już kilka miesięcy, jego najbliżsi wciąż o nim pamiętają i wspominają wspólnie przeżyte chwile przy każdej nadarzającej się okazji. Mama zawodnika Fame MMA z okazji Dnia Dziecka upubliczniła nieznane dotąd zdjęcia syna, ukazujące Mateusza w czasach dzieciństwa, i we wzruszających słowach opowiedziała o synu.

Reklama

"Mati, serce moje, mój wszechświat, moja nieskończoność. Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka, bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. Nasz najukochańszy synku. Zawsze razem. Na zawsze razem" - napisała kobieta.

Na tym jednak nie poprzestała. Joanna Godlewska-Murańska przyznała, że ma nadzieję na ponowne spotkanie z Mateuszem gdzieś w zaświatach, bo wierzy, że ich nić jest nierozerwalna.

"Ta nić jest nierozerwalna, a emocje wieczne. Do zobaczenia po drugiej stronie" - można przeczytać w opisie.

Ojciec Murańskiego wciąż ubolewa nad stratą syna. Padły mocne słowa

Matka Murańskiego nie jest osamotniona w swoich odczuciach. Ojciec gwiazdora wspomniał o tym, że dostrzega znaki, które zsyła mu nieżyjący potomek.

"Nasze serca z mamą krwawią, pozostał nam po tobie cudowny uśmiech, który był zwierciadłem twojej duszy i kontakt z tobą, którego doświadczamy niemal codziennie" - pisał Jacek Murański.

Mateusz Murański uhonorowany. Powstanie film o zawodniku Fame MMA

Jacek Murański zapowiedział także, że trwają już przygotowania do produkcji filmu o jego synu. Mężczyzna zdradził, że osobą Mateusza zainteresowała się duża grupa medialna, która przygotuje dokument na wzór powstałego niedawno filmu "Ania".

"Pamięć Mateusza będzie też uwieczniona na dużym ekranie, ponieważ duża grupa medialna zwróciła się do mnie z propozycją, by upamiętnić historię życia Mateusza w postaci pełnometrażowego filmu" - wyjawił ojciec gwiazdy.

Zobacz też:

Ktoś "skacze po jego trumnie, bezcześci jego pamięć"! Rodzice Murańskiego idą do sądu!

Nie żyje Harry Belafonte. Piosenkarz miał 96 lat

Jacek Murański pojawił się przed kamerami. Pierwszy raz po śmierci Mateusza Murańskiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Murański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy