Reklama
Reklama

Mama Dawida Ozdoby przekazała pilne wieści ws. tajemniczej śmierci syna. Poruszenie na całą Polskę

Dawid Ozdoba zmarł nagle 3 października 2022 roku. Informacja ta wywołała ogromne poruszenie, szok i niedowierzanie. W sprawie zaczęły pojawiać się liczne teorie spiskowe, które zaczęły zalewać internet. W rocznicę jego śmierci poruszający wpis w social mediach zamieściła jego mama. Oto co przekazała...

Dawid Ozdobaz polskim show-biznesem związany był od lat. Był wziętym tancerzem, ale rozgłos przyniósł mu romans z Edytą Herbuś, o którym rozpisywały się media. 

Na jakiś czas słuch jednak o nim zaginął, aż tu nagle powrócił jako zawodnik MMA. Niestety, jego karierę w oktagonie przerwała nagła i tajemnicza śmierć. Mężczyzna miał zaledwie 45 lat, więc poruszenie było tym większe. 

Reklama

Internauci od razu zaczęli snuć teorie, co też się stało. Przed śmiercią Ozdoba publikował bowiem mocno niepokojące wpisy w social mediach. O jego śmierci media poinformowały opinię publiczną dzień po jego śmierci. 

"A teraz Dawidzie lecisz wysoko,Tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia, I już nic się nie zmienia, Jest Cisza i Spokój..." - napisała jego przyjaciółka, a ten sam wpis w internecie udostępniła też matka Dawida.

Matka Dawida Ozdoby przerwała milczenie

Kobieta nie mogła znieść snutych przez internautów teorii, dlatego zwróciła się z błagalnym apelem:

"Bardzo proszę o niekomentowanie tego co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba" – napisała.

Dokładnie rok po śmierci Ozdoby kobieta przerwała milczenie i zamieściła na Instagramie przejmujący post. 

"Dawidku jutro minie rokk jak przeszedłeś do innego wymiaru. Podobno gdzieś tam jest lepsze miejsce niż ziemia. Czy znalazłeś Dawidku to lepsze miejsce ? Czy jesteś tam szczęśliwy bardziej, niż byłeś tutaj? Jesteś w moim sercu na zawsze i tam zostaniesz do końca świata. Jestem dumna i szczęśliwa, że mogłam być Twoją mamą przez 45 lat, chociaż chciałam być nią o wiele dłużej" - pisze matka Ozdoby. 

Potem kobieta dodała, że nadal sobie nie radzi z jego nagłym odejściem. Jest jej bardzo ciężko:

"Tak bardzo tęsknię za tobą synek. Miłość i tęsknota tak bardzo boli. Czekam na ponowne spotkanie z Tobą już po tamtej stronie może już niedługo. Kochałam ciebie tak bardzo Synek. Byłeś sensem mojego życia i żyłam dla Ciebie. Teraz czekam na ten czas, żeby ponownie się spotkać i bardzo mocno Ciebie przytulić. Do zobaczenia skarbie twoja mama Ewcia jak mnie nazywałeś. Boże dlaczego?" - napisała zdruzgotana matka. 

Zobacz też:

Dawid Ozdoba nie żyje. Pudzianowski zamieścił poruszający wpisEdyta Herbuś pozuje z... welonem i bukietem ślubnym!

Edyta Herbuś zabawia się w Los Angeles i pokazuje zdjęcia bez retuszu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy