Reklama
Reklama

Mariusz Pudzianowski żegna zmarłego Dawida Ozdobę. Opublikował wzruszający wpis

Mariusz Pudzianowski (45 l.) opublikował wzruszający wpis, w którym pożegnał zmarłego kolegę, Dawida Ozdobę. "Proszę tylko o kulturę w komentarzach i szacunek dla Dawida" - ostrzega internautów.

Dawid Ozdoba był tancerzem erotycznym i zawodnikiem MMA Attack oraz FAME MMA. Zrobiło się o nim głośno za sprawą programu "Amazonki" emitowanym na antenie Polsatu. Lata temu był też w związku z Edytą Herbuś. 

W poniedziałek 3 października w mediach pojawiła się smutna wiadomość o tym, że Dawid nie żyje. Mężczyzna odszedł w wieku 45 lat. 

 "Super Express" poinformował, że ciało trenera znaleziono w parku Picassa na warszawskiej Białołęce. Ozdoba cierpiał na depresję, więc sprawa jest bardzo delikatna. 

Reklama

Póki co jego mama potwierdziła przykrą wiadomość i prosi o to, aby nie komentować zdarzenia, ponieważ rodzinę spotkała wielka tragedia. 

"A teraz Dawidzie lecisz wysoko, tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia. I już nic się nie zmienia. Jest Cisza i Spokój" - ogłosiła w mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski pożegnał Dawida Ozdobę

Mariusz Pudzianowski opublikował na Facebooku wzruszający wpis, w którym pożegnał swojego zmarłego kolegę. Zaznaczył jednak, że prosi o kulturę i szacunek w komentarzach pod postem

Ozdoba także angażował się w sporty walki i stoczył pojedynek m.in. z "Hardkorowym Koksem" Robertem Burneiką, Dawidem "Ambro" Ambroziakiem po pięciu latach, a ostatnio z Markiem "AdBusterem" Hoffmanem. Niestety wszystkie walki przegrał.

Zobacz też:

Dawid Ozdoba miał żal do Fame MMA? Myślał o samobójstwie

Śmierć Dawida Ozdoby. Zmagał się z depresją, był samotny i hejtowany

Nie żyje młody polski raper. Karol Rojczyk odszedł w wieku 19 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Pudzianowski | Dawid Ozdoba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy