Reklama
Reklama

Nie żyje młody polski raper. Karol Rojczyk odszedł w wieku 19 lat

Nie żyje Karol Rojczyk, posługujący się pseudonimem Real/Sajko. Informację o śmierci 19-latka przekazał jego kolega z branży raper Lil Konon. Doniesienia potwierdziły również lokalne media. Do tej pory nie podano prawdziwej przyczyny śmierci młodego artysty.

Real/Sajko nie żyje

Raper Karol Rojczyk odszedł 4 października w wieku zaledwie 19 lat. Młody artysta publikował swoje dzieła pod pseudonimem Real/Sajko. Udostępniały go rozmaite kanały muzyczne, promujące niszowych artystów za pośrednictwem serwisu YouTube. Jego muzykę doceniali także Hype oraz Lil Konon, którzy mają już doświadczenie w rapowaniu. Teraz bliscy i znajomi pogrążyli się w żałobie.

Pogrzeb wschodzącej gwiazdy odbędzie się 6 października o godzinie 10.00. 19-latek spocznie na Nowym Cmentarzu Komunalnym w rodzinnym mieście - Świnoujściu. Do tej pory nie ujawniono jednak przyczyny śmierci chłopaka.

Reklama

Real/Sajko - kariera

Pierwsze kroki w branży hiphopowej Rojczyk stawiał zaledwie cztery lata temu, jako zdolny 15-latek. Od tego czasu wydał kilka wyjątkowo ciekawych autorskich utworów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem w środowisku muzycznym. Wielbiciele rapu szczególnie docenili jego ostatni, bardzo dojrzały utwór "Symetria osobowości".

Równolegle Rojczyk prowadził instagramowe konto, które ściśle współgrało z jego muzycznymi wizjami. Nie brakowało na nim nieoczywistych, mrocznych kadrów.

Karol Rojczyk chętnie przypominał swoim fanom o tym, że żaden człowiek nie uniknie śmierci.

Zobacz też:

Sandra Kubicka udowadnia czy przechodzi kryzys z Baronem. Instagram pęka w szwach od komentarzy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewielu o tym wiedziało: "Fajna kumpela"

Laura Samojłowicz zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Oto, dlaczego zniknęła z show biznesu! "Oni mnie zaszczuli"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy