Reklama
Reklama

Małżeństwo Radosława Pazury jest inne niż wszyscy myślą. Na jaw wyszły "grzeszki" aktora

Radosław Pazura w najnowszej rozmowie wypowiedział się o swoim aktualnym życiu. Jak wyznał, choć od głośnego wypadku samochodowego minęło blisko 20 lat, od tamtego momentu wszystko się zmieniło. Po trudnym przeżyciu postanowił m.in. wziąć ślub z Dorotą Chotecką. Konsekwencje tego i innych postanowień odczuwa do dziś.

Radosław Pazura wspomina nieszczęśliwy wypadek. To on zmienił jego życie

Radosław Pazura nie ukrywa, że wypadek, który miał miejsce dwie dekady temu, miał na niego ogromny wpływ. Na szczęście dla aktora, choć miał złamaną nogę i uszkodzone płuca (konieczna była operacja), mężczyzna doszedł do siebie. Niedługo potem podjął wiele decyzji, jedną z nich było to, by zalegalizować związek z ukochaną Dorotą Chotecką.

W najnowszej rozmowie z "Wprost" Pazura wyznał, że dzięki temu, co odkrył w sobie w tamtej sytuacji, jest innym człowiekiem. Dużo bardziej docenia swoje życie.

Reklama

Radosław Pazura o swoim życiu. Tak do niego dziś podchodzi

"Moja żona i córka to są dwie silne, choć odmienne osobowości. Wszyscy razem, a na pewno ja w relacji z Dorotą, uzupełniamy się, więc oczywiście mam coś do gadania i Dorota się z tym liczy, tak jak ja liczę się z tym, co sądzi ona. Możemy się ścierać, ale najważniejsze jest to, że wyciągamy z tych starć wnioski, które mogą nas zmieniać na lepsze. To jest nasz sukces bycia ze sobą ponad 30 lat" - opowiadał.

Radosław Pazura wyjaśnił też, czym jest dla niego związek.

"Dla mnie związek kobiety i mężczyzny jest związkiem naturalnym, prawdziwym, gdzie może się realizować miłość. Jeszcze większą głębię widzę w związku sakramentalnym, co odkryłem dopiero po 13 latach bycia z Dorotą. Małżeństwem jesteśmy już ponad 20 lat" - wyjawił.

Aktor wyznał również coś niespodziewanego na temat fizycznego aspektu ich relacji:

"Co nie znaczy, że teraz już nie zdarza nam się grzeszyć" - podkreślił, że staż związku nie jest żadną przeszkodą.

Dorota Chotecka o życiu z Radosławem Pazurą

Dorota Chotecka również niejednokrotnie zabierała głos na temat męża. Opowiadała m.in. o tym, że są świetnymi przyjaciółmi i świetnie się dogadują.

"Jesteśmy ze sobą 35 lat i nam się nie nudzi. Z takim człowiekiem jak Radek można iść przez życie. Miałam w życiu wiele szczęścia. Jak związek jest szczęśliwy, to wszystko inne samo przyjdzie" - mówiła "Faktowi".

Ponieważ Radosław zdradził swój przepis na udane małżeństwo, żona nie mogła pozostać w tyle. Na pytanie, czy czasami się kłócą, aktorka odpowiedziała bez ogródek. Jak wyjawiła, ich receptą na sukces jest to, że wszystkie trudne chwile traktują jak coś dziejącego się "po coś".

"Oczywiście, że tak i to jest naturalne, przecież jesteśmy ludźmi. Ja jestem osobą żywiołową, energetyczną, Radek jest bardziej spokojny. Więc czasami bywają trudne dni, ale one też są po coś" - zwierzyła się.

Czytaj też:

Nagła wiadomość z domu Pazury poruszyła Polaków. Padły ważne słowa o rozstaniu

Chotecka oficjalnie potwierdziła. Takie wieści i to 20 lat po ślubie z Pazurą

Radosław Pazura zaskakująco ocenił karierę starszego brata. Mówi wprost o zazdrości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Pazura | Dorota Chotecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy