Reklama
Reklama

Mało kto zna młodszą żonę Najmana, a to jedna z najpiękniejszych Polek. W końcu ją pokazał

Marcin Najman dał się poznać już od wielu stron. Dla jednych jest sportowcem, dla innych bardziej komediantem robiącym jedynie show, jednak z pewnością jest postacią wyrazistą i trudno przejść obok niego obojętnie. Co ciekawe, o ile na swój temat mówi wiele, to kwestii rodziny nie porusza zbyt często. Jego żona rzadko pokazuje się publicznie. Teraz, ku zaskoczeniu wielu, zamieścił ich wspólną fotkę.

Najman rzadko pokazuje się z żoną

Marcin Najman z pewnością jest jedną z najbardziej barwnych postaci w show-biznesie. W przeszłości walczył o rozmaite tytuły, jednak w pewnym momencie jego kariera mocno przystopowała. Dziś Najman słynie głównie z tego, że po kilku sekundach przegrywa walki w MMA, a także z barwnych wypowiedzi na różne tematy.

Reklama

Podczas gdy jedni uważają go za mało poważnego zawodnika, inni cenią go za dawkę humoru, jaką wszystkim serwuje.

Co ciekawe, Marcin Najman jest niezwykle skryty, jeśli chodzi o życie prywatne. Rzadko opowiada o swojej rodzinie i nieczęsto pokazuje fotki z żoną. Julita, bo tak ma na imię, kilka razy pokazała się publicznie, jednak na co dzień bokser chroni jej prywatność.

Obecnie para przebywa na wakacjach i, ku zaskoczeniu wielu, sporowiec zamieścił ich wspólne zdjęcie. Para pozuje razem w basenie i widać, że miło spędzają czas. Niewiele osób wie, że żona Marcina Najmana została kiedyś miss!

Kim jest żona Marcina Najmana?

Niewiele osób wie, że Marcin Najman jest już ponad dekadę po ślubie. Lada moment wraz z żoną będą świętować 11. rocznicę zawarcia małżeństwa.

Ukochana boksera jest od niego młodsza o dziewięć lat, jednak różnica wieku w niczym im nie przeszkadza. Para doczekała się córki, która miała chrzest w dniu ich ślubu.

Co ciekawe, Julia Najman w przeszłości brała udział w konkursach miss i została nawet laureatką publiczności w konkursie Miss Polonia Ziemi Ełckiej w 2009 roku. Wówczas jednak nie była jeszcze w związku z Marcinem Najmanem.

Kobieta kilka razy pokazała się publicznie, m.in. na widowni "Tańca z gwiazdami", gdy jej mąż brał udział w programie, jednak zdecydowanie imprezy celebryckie i pozowanie na ściankach traktuje bardziej okazjonalnie. W tym względzie jest zdecydowanym przeciwieństwem swojego męża.

Zobacz też:

Marcin Najman współpracował ze Schreiber. Mieli wielkie plany

Najman nagle przemówił w samym środku afery o TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Najman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama