Reklama
Reklama

Małgorzata Socha została wykorzystana. Wyrządzono jej wielką krzywdę

Małgorzata Socha (42 l.) padła ofiarą perfidnych oszustów. Jedna z najlepiej opłacanych, polskich aktorek została w skandaliczny sposób wykorzystana przez żądnych pieniędzy przestępców. Wizerunek gwiazdy użyto bez jej wiedzy do internetowego scamu. Szczegóły sprawy szokują. To może spotkać niemal każdego.

Małgorzata Socha: oszustwo

Małgorzata Socha nie tylko na szklanym ekranie, ale również w mediach społecznościowych odnosi spektakularne sukcesy. Instagramowy profil aktorki obserwuje milion użytkowników.

Dzięki sporym zasięgom celebrytka jest w stanie zarabiać gigantyczne kwoty na promowaniu rozmaitych produktów oraz usług. Wszystko, co pokazuje na swoim profilu, w mgnieniu oka znika ze sklepowych półek. Nic więc dziwnego, że największe marki biją się o kampanie reklamowe z jej udziałem.

Aktorka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, którą potrafi przekuć w intratne kontrakty. 

Reklama

Jak wyliczył "Super Express", Małgorzata Socha na samych reklamach zarabia rocznie niemal 3 miliony złotych. 

Niedawno wyznała, że bardzo ceni sobie niezależność, dlatego ona i jej mąż posiadają oddzielne konta bankowe.

Małgorzata Socha została wykorzystana

Bez wątpienia na skrzynkę mailową aktorki notorycznie przychodzą wszelkiej maści oferty współprac barterowych oraz pieniężnych. 

Jak łatwo się domyślić, gwiazda wybiera wyłącznie te, które najlepiej wpisują się w jej gust i zarazem są w stanie zagwarantować odpowiednio wysokie wynagrodzenie. 

W związku z tym, spora część reklamodawców musi obejść się smakiem. Najbardziej przebiegli sprzedawcy nie powstrzymają się jednak przed niczym, aby ich produkty zostały zareklamowane przez Sochę. W przeszłości zdarzyło się, że aktorka padła ofiarą scamu. 

Niegodziwcy wykradli jej wizerunek w nadziei na zainteresowanie internautów swoimi produktami. 

Małgorzata Socha nie była pierwsza

Małgorzata Socha niestety nie zdołała się ustrzec przed pozbawionymi skrupułów oszustami.

Wizerunek gwiazdy został wykorzystany bez jej wiedzy do promocji produktów do odchudzania, reklamowanych pod nazwą "Keto Light". 

Oszuści przerobili jedno ze zdjęć aktorki tak, aby odbiorcy mieli wrażenie, że poleca ona wspomniane specyfiki. W celu ostrzeżenia swojej społeczności przed skandalicznymi praktykami internetowych sprzedawców, Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych fotomontaż i przestrzegła przed wchodzeniem w podejrzane linki.

"Uwaga!!! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek" - grzmiała w sieci Małgorzata Socha.

Bezprawne wykorzystanie wizerunków gwiazd to dość częsta praktyka wśród oszustów. W przeszłości wiele postaci ze świata show-biznesu padło ofiarą tego niecnego procederu. 

Z nieprzyjemnościami spotkały się m.in. Katarzyna Cichopek i Martyna Wojciechowska.

Jak ustrzec się przed oszustwem?

W cyklu "Znani oszukani" przyglądamy się sprawom oszustw, których ofiarami padły polskie gwiazdy i celebryci. Oszustwa finansowe, kradzieże czy bezprawne wykorzystanie wizerunku to najczęstsze machlojki, które odbijają się na kieszeniach znanych osób. Niestety na utratę pieniędzy są narażeni nie tylko znani ludzie, ale także szarzy obywatele. Na szczęście istnieją sposoby na zminimalizowanie ryzyka bycia wykorzystanym przez żądnych pieniędzy oszustów. Co możemy zrobić, aby ochronić swoje finanse?  

Przede wszystkim powinniśmy zachować wzmożoną ostrożność podczas zakupów internetowych. Róbmy zakupy wyłącznie w w legalnych witrynach handlu elektronicznego. Oprócz tego, nigdy nie podawajmy obcym ludziom danych swojej karty bankowej lub danych do logowania w serwisie bankowości elektronicznej. Co więcej, podczas robienia zakupów w sklepach, warto zasłonić klawiaturę terminala, aby stojące wokół nas osoby ani ewentualny monitoring nie był w stanie zarejestrować danych znajdujących się na karcie. W ten sposób ustrzeżemy się przed kradzieżą danych. 

Zobacz też:

Socha zaskoczyła wyznaniem o mężu. Oto co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domu

Socha przestraszyła się utraty kontraktów? Ostrzegli ją, że grozi jej zapomnienie

Małgorzata Socha mieszka jak księżniczka. Ma rezydencję wartą 2 miliony, ale luksusu nie widać

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy