Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek ofiarą oszustów! Wykorzystali ją w okrutny sposób!

Katarzyna Cichopek (38 l.) została wykorzystana w okrutny sposób! Oszuści nie dość, że wykorzystali jej wizerunek do promowania niebezpiecznych środków, to jeszcze zasugerowali, że gwiazda z powodu nadwagi była o krok od śmierci!

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. 

Dzięki roli w „M jak miłość” stała się ulubienicą mediów, a niedawny wybór władz TVP i obsadzenie jej jako prezenterki „Pytania na śniadanie” okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Aktorka ma sporą rzeszę fanów, którzy podziwiają jej styl i naśladują codzienne wybory. Nic więc dziwnego, że polecane przez nią produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki. 

Wykorzystują to oszuści, którzy potrafią w okrutny sposób posługiwaćsię wizerunkiem gwiazd. 

Reklama

Właśnie przekonała się o tym Kasia, przestrzegając swoich obserwatorów na InstaStory: „To jakaś plaga! Kolejne oszustwo! Nie wierzcie w te artykuły. Nie mam z nimi nic wspólnego!!!”. 

Głośna sprawa dotyczy artykułów, w których Cichopek zachęca do kupna środków na odchudzanie. 

Hasła reklamowe zapewniają, że spektakularny efekt otrzymamy już po tygodniu stosowania specyfików, a Katarzyna dzięki „lekom” pozbyła się nadwagi zagrażającej jej życiu. 

Dodatkowo oszuści, jako zobrazowanie „nadwagi” aktorki wykorzystali jej zdjęcia, gdy ta była w zaawansowanej ciąży. Obok takiego naruszenia wizerunku, gwiazda nie mogła przejść obojętnie. 

Ostrzegła wszystkich fanów, aby nie dali się nabrać i byli ostrożni w sieci. 

Mamy nadzieję, że oszuści zostaną szybko ukarani.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cichopek Katarzyna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy