Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Socha pokazała urocze zdjęcie z synkiem! Nie jest jej jednak łatwo!

Małgorzata Socha (38 l.) trzeci raz została mamą. Aktorka nie posiada się z radości i tym razem ma ochotę dzielić się swoim szczęściem z fanami. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie z maluszkiem, a także wyjawiła, jak spędza czas, gdy Staś da jej w końcu odpocząć.

Aktorka serialu "Przyjaciółki" jest już mamą dwóch wspaniałych dziewczynek - Zosi (5 l.) i Basi (1 rok). Teraz do ich wesołej gromadki dołączył chłopiec, wyczekany syn Małgosi, który przyszedł na świat 4 września 2018 roku.

O ile, gdy Socha urodziła dziewczynki, niezbyt chętnie dzieliła się zdjęciami i nie była zbyt wylewna w opowiadaniu o nich, tak teraz jest zupełnie inaczej. O narodzinach syna aktorka powiadomiła fanów na swoim profilu w mediach społecznościowych, a kilka dni później pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma najmłodszą pociechę.

Reklama

"Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną. Chwilo trwaj!" - napisała pod zdjęciem.

Widać, że świeżo upieczona mama jest bardzo szczęśliwa, ale i nieco zmęczona. Ale w tym całym zamieszaniu, jakie jest spowodowane narodzinami nowego członka rodziny, Gosia znalazła jeszcze czas żeby poczytać książkę.

Mały Staś potrafi dać się mamie we znaki, ale gdy tylko zaśnie, Małgorzata potrafi wykorzystać ten czas na relaks dla siebie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzta Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje