Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża. „Wszystkie płatności wzięła na siebie”

Wiosną 2019 roku Jacek Rozenek (52 l.) doznał rozległego udaru niedokrwiennego mózgu. Aktor jeszcze nie wrócił całkowicie do zdrowia. Musiał znacznie ograniczyć aktywność zawodową, a kosztowna rehabilitacja pochłonęła jego oszczędności. W trudnych chwilach może liczyć na byłą żonę.

Minęły dwa lata odkąd Jacek Rozenek, w drodze na festiwal filmowy w Grudziądzu, zasłabł za kierownicą swojego samochodu. Ostatkiem sił zdołał zjechać na pobocze. Przejeżdżający obok przypadkowy kierowca, zaalarmowany jego stanem, wezwał pogotowie.

W szpitalu u aktora zdiagnozowano rozległy udar niedokrwienny mózgu. Wyrządzone szkody okazały się spore i trudno odwracalne. Po dwumiesięcznym pobycie w szpitalu Rozenek trafił do Ośrodka Opieki i Rehabilitacji w Gryficach, poleconego mu przez koleżankę z „Pierwszej miłości” Adriannę Biedrzyńską. Aktorka 5 lat wcześniej właśnie tam wracała do zdrowia po operacji usunięcia guza mózgu. 

Reklama

Po opuszczeniu ośrodka z Gryficach aktor kontynuował rehabilitację, która w szybkim tempie pożerała jego oszczędności. Jednocześnie, ze względu na stan zdrowia Rozenek musiał ograniczyć aktywność zawodową. Przed udarem nie tylko grał w serialach i teatrze, lecz także był cenionym wykładowcą za zakresu wystąpień publicznych, wystąpień medialnych i prezentacji biznesowych, chętnie zatrudnianym przez wielkie korporacje. W końcu doszło do tego, że aktor postanowił ogłosić upadłość konsumencką

Była żona wspira Jacka Rozenka

W tej dramatycznej sytuacji Rozenek może liczyć na byłą żonę, Małgorzatę Rozenek-Majdan. W trakcie rozwodu w 2013 roku ustalili, że aktor nie będzie płacił alimentów, za to pokryje koszt edukacji Tadeusza i Stanisława. W obecnej sytuacji jest to niemożliwe, więc Małgorzata przejęła zobowiązania byłego męża. Nie tylko te… Jak ujawnia osoba z otoczenia celebrytki w rozmowie z Pudelkiem, spłaca także raty zaciągniętego przez byłego męża kredytu we frankach: 

W przypadku Jacka Rozenka sprawdza się popularne porzekadło, że karma wraca. Kiedy  w 2016 roku u pierwszej żony aktora, Katarzyny Litwiniak zdiagnozowano raka piersi z przerzutami do kości, aktor wspierał ją podczas kosztownego leczenia w niemieckiej klinice, które przedłużyło jej życie o kilka lat. Teraz, gdy sam potrzebuje pomocy, może liczyć na pomoc Małgorzaty. Jak ujawnia informator Pudelka: 

Zobacz też: 

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie. Wstrząsające słowa

Salma Hayek odsłoniła swoją gwiazdę z Alei Sław. Co za kreacja!

Sankcje na Białoruś. Blokada handlowa jako jedno z narzędzi

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy