Reklama
Reklama

Jacek Rozenek popadł w długi. Musiał ogłosić upadłość konsumencką!

Jacek Rozenek musiał poważnie zawalczyć o swoje zdrowie. Aktor w 2019 roku przeszedł udar mózgu, który spowodował utratę mowy i paraliż. Teraz były mąż "Perfekcyjnej Pani Domu" opowiedział o smutnych następstwach choroby. Aktor popadł w długi i stracił środki do życia...

Jacek Rozenek w 2019 roku przeszedł udar mózgu. Aktor szybko trafił do szpitala, jednak musiał czekać przez wiele godzin na udzielenie pomocy, co doprowadziło do kolejnego ataku. Jego życie na szczęście udało się uratować, ale konsekwencje były bardzo poważne.

Były mąż Małgorzaty miał zaburzenia w mowie i paraliż prawej części ciała, a także problemu z poruszaniem się.

Teraz aktor w rozmowie z "Świat i Ludzie" opowiedział o tym, jak teraz się czuję. W rozmowie z tygodnikiem wyznał, że ma już całkiem sprawą prawą rękę, gdy przez rok po udarze - nie mógł nie ruszać. Dodał również, że musi popracować jeszcze nad nogą, bo udaje mu się już biegać, ale wolno.

Rozenek wyznał, że nie poddaje się w chorobie i doskonale wie, że musi walczyć o swoją sprawność. Najtrudniejsze były dla niego początku pandemii, gdy nikogo nie widywał i nie miał rehabilitacji. Zauważył, że nikt tak naprawdę nie rozumie tego, przez co przeszedł.

Wiele stracił przez chorobę

Reklama

Jacek Rozenek czuł się bardzo samotny. Zwierzył się, że jak był zdrowy i osiągał sukcesy, to było dużo ludzi wokół niego, nie to, co teraz.

Okazało się, że poważnym problemem była również utrata pieniędzy.

Jacek nie poddaje się jednak i wciąż jest aktywny zawodowo. Aktor występuje w spektaklu "Miłosna pułapka". W tygodniku opowiadał, że coraz lepiej idzie mu zapamiętywanie nowych scen. Za jakiś czas pojawi się również jego autorska książka o udarze.

Zobacz też:

Jacek Rozenek szczerze o ojcostwie. "Myślałem, że nie podołam"

Kim Kardashian znowu zakochana? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Meg Ryan kończy 60 lat. Przypominamy jej kultowe role!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy