Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

Krzysztof Jackowski (57 l.)  zabrał w sieci głos w sprawie świąt Bożego Narodzenia. Tym razem jednak wróżbita nie przepowiedział pogody, jak to ma w zwyczaju, ale zwrócił uwagę na nastroje Polaków, jakie będą panowały przy wigilijnym stole.

Krzysztof Jackowski jest bez dwóch zdań najsławniejszym polskim jasnowidzem, którego przepowiednie z zapartym tchem wysłuchuje na YouTubie kilkadziesiąt tysięcy osób. 

To właśnie tam jasnowidz z Człuchowa dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przyszłości. Już nie jeden raz Krzysztof udowodnił, że potrafi odczytać karty przyszłości, a jego słowa nie są bez pokrycia. 

Oczywiście Jackowski nie zawsze skutecznie przewiduje przyszłość. Tak było, chociażby w przypadku pandemii koronawirusa, która według wróżbity miała się już skończyć...

Reklama

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie

Jasnowidz skupia całą swoją uwagę na sytuacji polsko-białoruskiej. Sytuacja na granicy wciąż jest napięta, a ludzie z niepokojem obserwują rozwój sytuacji. W swojej najnowszej wizji Krzysztof wyznał, że Polska jest w złej sytuacji, gdyż jest osamotniona. 

Jackowski ujawnił, że jego żona postanowiła nawet zrobić zapasy...

Pod koniec audycji jeden z internautów zapytał wróżbitę o to, jakie będą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Niestety, odpowiedź nie napawa optymizmem. Według Jackowskiego piękny świąteczny czas upłynie nam pod znakiem zmartwienia i niepokoju.

Zobacz także:

Smutne wieści o Kuleszy. Tygodnik potwierdza

"Królowa życia" związała się z młodszym o 30 lat partnerem! Szok

Ogniste sceny na przyjęciu u Kaczorowskiej 

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy