Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży w 2018 roku: "Mam dobre przeczucia"

Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) w najnowszych wywiadzie potwierdziła, że pragnie, by jej rodzina się powiększyła. "Nie ukrywam, że marzę o dziecku" - zdradziła. Co więcej, ma dobre przeczucia co do tego, że 2018 rok w tej sprawie okaże się przełomowy!

Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie dla "Gali" opowiedziała, jak bardzo jest teraz szczęśliwa. W zeszłym roku udało jej się wszystko, co sobie zaplanowała. Ma satysfakcjonującą pracę, wsparcie rodziców, wspaniałych synów i kochającego męża. 

Reklama

"Po raz pierwszy znalazłam się na takim etapie swojego życia, kiedy z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie chciałabym niczego zmieniać" - opowiada. 

Cieszy się, że ona i Radosław wychowywali się w podobnych rodzinach. I wcale nie przeszkadza jej tradycyjna rola kobiety i żony. Zapewnia, że oczywistością są dla niej ranne pobudki i szykowanie śniadania dla domowników. 

Wydawałoby się, że ma wszystko, lecz jest jeszcze coś, o czym marzy. Ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, ale pragnie trzeciego dziecka. Dobrze, gdyby tym razem urodziła się dziewczynka.

"Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem niż syn. Chociaż mogę się mylić" - mówi. 

Czy zatem w 2018 roku planuje ciążę? 

"Niczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia!" - deklaruje.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje