Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Rozenek-Majdan nosi magiczny ring. Dzięki niemu wstaje o 4:00 rano

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) niedawno rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Praca w "Dzień Dobry TVN" to spełnienie jej marzeń. Ma jednak swoje ciemne strony, związane z koniecznością bardzo wczesnych pobudek. Jak "Perfekcyjna Pani Domu" radzi sobie ze wstawaniem przed świtem?

Małgorzata Rozenek-Majdan: o której wstaje?

W życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan w ostatnim czasie zaszło sporo zmian. Odkąd "Perfekcyjna Pani Domu" otrzymała wymarzoną posadę w "Dzień Dobry TVN", gwiazda musiała przyzwyczaić się do nieco innego rozkładu dnia. Nasz reporter postanowił sprawdzić, jak celebrytka odnalazła się w nowej rzeczywistości. W jaki sposób radzi sobie ze wstawaniem o bardzo wczesnych porach? Czy ma jakąś sprawdzoną receptę?

Reklama

Wstawanie przed świtem to dla wielu osób coś niewyobrażalnego. Małgorzata Rozenek-Majdan jest jednak przyzwyczajona do takiego trybu i świetnie się w nim odnajduje. 

"A ile masz budzików?" - dopytywał nasz reporter.

"Perfekcyjna Pani Domu" zdradziła, że w utrzymaniu odpowiedniego balansu dobowego pomaga jej specjalny ring. Urządzenie, które nosi na ręce zbiera wszystkie informacje na temat stanu, w jakim jest jej organizm.

"Mam bardzo dobrą aplikację do analizy snu. W ogóle ring, który mam tutaj na sobie nie jest przypadkiem. Noszę go od jakiegoś czasu. To jest taki gadżet, który analizuje i pobiera wszystkie dane z organizmu, nie tylko spisując, ale również dając prognozy tego, jak powinien wyglądać mój cykl dobowy. Ja jestem osobą, która zdecydowanie powinna chodzić wcześnie spać i tak chodzę. I od czasu urodzenia Henryka, który po prostu wymusił przez to, że ja go kąpię - bardzo lubię ten nasz wieczorny rytuał - kładę się z nim, usypiam go wieczorem, to już mi się później po prostu nie chce wstawać" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie dla "Pomponika". 

Małgorzata Rozenek-Majdan nosi magiczny ring

Nowoczesne gadżety to jednak nie wszystko. Celebrytka poszła o krok dalej i zadbała o to, aby każdy dzień rozpoczynał się dla niej przy kojących dźwiękach muzyki. Dzięki temu od samego rana jest pozytywnie nastrojona i unika niepotrzebnych nerwów. 

"Mam jeden cudowny dźwięk budzika, długo nad tym pracowałam, dlatego zaczęłam mówić o tym ringu. Bardzo nie lubię nerwowo wstawać. Nie lubię być podniesiona na baczność. I mam aplikację, która pięknie budzi, takim pięknym dźwiękiem i ja tak powoli budzę się do życia" - powiedziała z uśmiechem na ustach Małgorzata Rozenek-Majdan.

Celebrytka nie zdradziła, jakie przyzwyczajenia mają pozostali domownicy. Czy Radek Majdan również rozpoczyna dzień o 4:00? Tego nie wiemy. 

Specjaliści uważają, że dorosły człowiek potrzebuje 7-8 godzin snu, stąd łatwo wyliczyć, że wstając o 4:00 Małgorzata Rozenek-Majdan musi chodzić spać dosłownie z kurami. Aby zagwarantować sobie odpowiednią długość wypoczynku, celebrytka powinna zasypiać w okolicach godziny 20:00 lub maksymalnie 21:00. 

Zobacz też:

Beata Kozidrak powinna zmienić cennik? Jej głos nie jest już tyle wart

Księżna Kate nie była obecna przy łożu śmierci królowej Elżbiety II. Znamy powody

Starcie "tytanów": Jarosława Jakimowicza z Marianną Schreiber. Oto, co jej zarzucił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy