Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wstrząśnięta sytuacją Żurnalisty? „Nie byłam świadoma jego problemów”

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie afery z Żurnalistą, o której ostatnio szeroko mówi się w mediach. Twierdzi, że nie była niczego świadoma!

Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z wielu gwiazd, które zasiadły naprzeciwko Żurnalisty, żeby porozmawiać. W jego podcaście wystąpiły już m.in. Julia Wieniawa, Anna Dereszowska, Katarzyna Bonda i Michał Piróg. Żona Radosława Majdana postanowiła skomentować najnowsze rewelacje dotyczące tajemniczego dziennikarza.

Małgorzata Rozenek-Majdan wypowiedziała się na temat Żurnalisty

Rozenek-Majdan zdobyła się na komentarz dot. głośnej afery z udziałem sekretnego - do niedawna - dziennikarza, który przeprowadzał wywiady z polskimi celebrytami zarówno w formie podcastu, jak również formatu wideo. Gosia miała okazję wystąpić w jednym z jego materiałów. Jak przyznała w rozmowie z portalem Pudelek, który wszczął śledztwo w sprawie przeszłości bezimiennego twórcy, nie miała pojęcia, że dziennikarz dopuszcza się tak haniebnych czynów.

Żurnalista komentuje zarzuty w sprawie długów

Reklama

Kłamstwa Żurnalisty zostały ujawnione, po tym jak rzeczniczka spraw cywilnych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy zdradziła, że przeciw mężczyźnie toczą się obecnie dwie sprawy. Jedna z nich dotyczy długu wobec osoby prywatnej na kwotę 234 tys. złotych, natomiast druga zalegania z rekompensatą na rzecz Poczty Polskiej, która domaga się od dziennikarza zwrotu w wysokości ponad 205 tys. złotych.

Po tym jak mleko się rozlało, Żurnalista postanowił zdobyć się na szczerość, próbując ratować resztki swojej dobrej opinii, którą cieszył się przez ostatnie miesiące, i wystosował oficjalne oświadczenie do portalu, który nagłośnił sprawę matactw finansowych. Co więcej, porównał w nim siebie do szczura.

Postanowił również wyjaśnić podstawę swojego okropnego zachowania. Wiele spraw zrzucił na karb depresji i niefortunnych sytuacji życiowych. Zdradził również, że rozważał popełnienie samobójstwa.

Żurnalista zaprzeczył również niektórym informacjom, które upublicznił portal. Podkreślił, że osoby, które informowały tabloid, dostały zwrot środków finansowych, a próbują teraz coś wskórać, ponieważ ich firma upadła.

Na koniec mężczyzna zapowiedział, że naprawi wyrządzone przez siebie krzywdy i z pomocą prawników oraz terapeuty znów wyjdzie na prostą, ponieważ chce pokazać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Oby się nie mylił.

Zobacz też:

Kim jest Żurnalista? Go(ść) od łzawych tekstów w końcu się doigrał. Mamy jego twarz!

Ida Nowakowska potwierdziła najgorsze. Żałoba w "Pytaniu na śniadanie". "Wierzę, że Bóg się Tobą zaopiekuje"

Magda Gessler wybuchła! Odpowiedziała złośliwej internautce

Joe Biden: Rosja nie ma czego szukać w Radzie Praw Człowieka ONZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy