Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przyłapani. Tym zajmują się w przerwach

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i Krzysztof Skórzyński do tej pory nigdy o tym nie wspominali. Zupełnie przypadkowo wyszło na jaw, co para prezenterów robi razem, gdy nagrania dobiegają końca. Zostali przyłapani przez osoby z produkcji.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat występuje na antenie TVN. Najpierw widzowie poznali ją jako "Perfekcyjną Panią Domu", później natomiast była jurorką show "Bitwa o dom" oraz uczestniczką "Azja Express" czy "Iron Majdan". Prowadziła także programy "Piekielny hotel" i "Projekt Lady".

Podczas pojednawczego spotkania z Kubą Wojewódzkim w marcu tego roku celebrytka wyznała, że jej największym marzeniem jest praca w charakterze prowadzącej program śniadaniowy. Minęło zaledwie parę miesięcy i pragnienie Małgorzaty Rozenek-Majdan się ziściło.

Reklama

Niedługo po odejściu ze stacji Edwarda Miszczaka celebrytka rozpoczęła pracę w "Dzień Dobry TVN" u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Nowy duet szybko podbił serca widzów. Choć początkowo "Perfekcyjna Pani Domu" musiała mierzyć się z uszczypliwościami ze strony widzów, ostatecznie zdołała opanować tremę i teraz bardzo dobrze radzi sobie podczas audycji na żywo.

Rozenek-Majdan i Skórzyński przyłapani. Tym zajmują się w przerwach

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zyskali sympatię oglądających i wraz z upływem czasu coraz pewniej czują się przed kamerami. Widać, że wielką radość sprawiają im spotkania z interesującymi gośćmi oraz poruszanie tematów z najróżniejszych obszarów życia. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, co para prowadzących robi, gdy choćby na chwilę znika z wizji. 

Podczas środowego odcinka studyjnej kuchni sporo się działo. Unoszące się w powietrzu zapachy świeżego jedzenia przyciągnęły w to miejsce prowadzących. Gdy tylko nagrania dobiegły końca, "Perfekcyjna Pani Domu" oraz jej kolega z pracy błyskawicznie chwycili za łyżki i przystąpili do pałaszowania zupy. Danie tak bardzo im posmakowało, że zjedli je z jednego talerza. 

Krzysztof Skórzyński postanowił upamiętnić tę wyjątkową chwilę na Instagramie. Na jego profilu ukazało się urocze zdjęcie zrobione najprawdopodobniej przez kogoś z produkcji, które pokazuje jak wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan pałaszuje zupę.

"Ten moment, gdy wydawca mówi: "jesteśmy po antenie", a ty możesz już bezkarnie rzucić się na jedzenie" - napisał na Instagramie Krzysztof Skórzyński. 

Zobacz też:

Anna Lewandowska już znudziła się Barceloną? Przed trenerką nowe wyzwanie

Hailey Bieber w wywiadzie wraca do Seleny i… rozgrzebuje stare brudy. Ma wyrzuty sumienia?

Król Karol III nieugięty wobec Harry'ego i Megan. Zdecydował się na odważne posunięcie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy