Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska pokazały umięśnione brzuchy na meczu Polska - Holandia. Nie za zimno?

Małgorzata Rozenek (44 l.) i Anna Lewandowska (34 l.) to niekwestionowane fanki piłki nożnej. Niedawno w związku z meczem między Polską a Holandią obie panie pojawiły się na trybunach Stadionu Narodowego, z których kibicowały. Oczywiście nie obyło się bez nietuzinkowych stylizacji i zdjęć, którymi potem pochwaliły się w swoich social mediach.

Nie od dziś wiadomo, że mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn przyciągają tłumy fanów. Również i tym razem tak się stało. "Pojedynek" między Polską a Holandią zgromadził nie tylko tłum kibiców, ale również Annę Lewandowską i Małgorzatę Rozenek

Ania Lewandowska wspierała swojego męża z trybun w eleganckiej stylizacji, z kolei Rozenek wybrała zestaw, którego nie powstydziłaby się żadna fanka.

Reklama

Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska świecą gołymi brzuchami podczas meczu

Na meczu pojawiły się również celebrytki, które zajęły miejsca na vipowskich trybunach. Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek nie byłyby sobą, gdyby na tym wydarzeniu nie pojawiły się w dość ekstrawaganckich stylizacjach. Mecz Polska-Holandia to dla naszych WAG's prawdziwe święto. Nic więc dziwnego, że w tym ważnym dniu chciały prezentować się jak najlepiej.

Anna Lewandowska na Stadionie Narodowym pojawiła się w czarnym crop topie, niebieskich jeansach oraz luźnej marynarce. Całości dopełniła mała torebka. Małgorzata Rozenek postawiła z kolei na stylizację godną prawdziwej kibicki. 44-letnia Gonia postanowiła założyć biało-czerwoną kurtkę baseballówkę, czarne dzwony oraz obciskający top.

Niestety piękne stylizacje nie pomogły naszym piłkarzom w wygranej. Polska przegrała z Holandią 0:2.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów obydwu celebrytek. Większość była zachwycona ich stylizacjami na to szczególne wydarzenie.

"Pięknie!"

"Cudowna stylizacja"

"Wygląda pani pięknie!" - pisali zachwyceni fani.

Obecność obydwu pań na tak ważnym meczu nikogo nie dziwiła. Lewandowska parę dni temu przyleciała do Polski w sprawach biznesowych. Na szczęście znalazła odrobinę czasu na dopingowanie ukochanego męża Roberta Lewandowska. Małgorzata Rozenek była z kolei osobą towarzyszącą Radka Majdana, który pracuje jako komentator sportowy i często bierze udział w tego typu wydarzeniach.

Zobacz także:

Anna Lewandowska tańczy w samej bieliźnie i prezentuje umięśniony brzuch

Robert Lewandowski stanął przed niemożliwym wyborem. Nie mógł podjąć decyzji
Anna Lewandowska narzeka na media w Polsce. "Skupienie na negatywnych informacjach i szukanie okazji do ciągłej krytyki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama