Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek ma dość. Ucieka z Polski!

Małgorzata Rozenek (36 l.), ​witając nowy rok, wiedziała, że będzie bardzo zajęta. Intensywne prace na planie "Piekielnego hotelu" jednak tak dały jej się we znaki, że podjęła decyzję o wyjeździe z kraju!

Perfekcyjna pani domu w nowym hicie stacji TVN będzie odwiedzać zaniedbane hotele i zajazdy. Spędzi tam noc, a następnie - jako ekspertka - podpowie właścicielom, jak odwrócić złą passę, zmienić wnętrza i przyciągnąć klientów.

Ciekawostką jest fakt, że widzowie zobaczą Małgosię w sytuacjach prywatnych: w łóżku, korzystającą z prysznica, wanny czy myjącą zęby.

Celebrytka jest już po pierwszych zdjęciach - bardzo wyczerpujących zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

By złapać nieco oddech, wraz z Radkiem postanowiła na kilka dni uciec z Polski do Francji, gdzie na stałe mieszka jej brat Michał Kostrzewski, ceniony tancerz, obecnie solista w operze w Lyonie.

Reklama

Będzie to ich pierwsza podróż w roli narzeczonych. Dla Małgorzaty jest to także podróż sentymentalna. Doskonale pamięta bowiem wyjazd do Nicei z okazji 18. urodzin.

- Dwa tygodnie przedłużyły się do trzech lat. Poznawałam kraj i uczyłam się języka, a później wróciłam do Polski na studia - wspomina.

Zakochała się we Francji tak mocno, że kiedy została mamą, dzieci zapisała do francuskiej szkoły. Teraz wraca tam z przyszłym mężem.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy