Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek będzie musiała utrzymywać Majdana?!

Jeden z tygodników donosi, że Radek Majdan (42 l.) już zamknął swój szumnie otwierany salon tatuażu. To kolejny biznes, który zakończył się niepowodzeniem. Z czego teraz żyje?

Małgorzata Rozenek (36 l.) w ostatnich latach wyrosła na najjaśniejszą gwiazdę TVN-u, co oczywiście nie pozostało bez wpływu na stan jej konta.

Wiosną rusza jej kolejny program, w którym będzie ratowała upadające hotele.

Niestety, ukochanemu "perfekcyjnej" w biznesach idzie znacznie gorzej...

"Wszystko wskazuje na to, że zakończył działalność studia tatuażu Navaho Tattoo, które z wielką pompą i akompaniamentem medialnego szumu otworzył tuż przed poznaniem pani Małgorzaty.

Dziś o salonie Navaho jest cicho. Próżno szukać numeru telefonu w internecie i siedziby na warszawskim Ursynowie.

Reklama

Zostały tylko zdjęcia z otwarcia lokalu" - informuje "Rewia".

Majdan nie zarobi też raczej na koncertach w kapeli rockowej, gdzie grał na gitarze!

"Zespół 'The Trash'  już nie występuje, strona grupy zniknęła z internetu, a ostatni wpis na Facebooku pochodzi z sierpnia 2013 roku" - czytamy.

Show-biznesowi złośliwcy zastanawiają się, z czego Radek teraz żyje i czy bez grosza przy duszy nadal będzie tak pociągający dla Małgorzaty?

"Na razie postawił na zyski ze sprzedaży perfum, reklamowanie firmy produkującej męskie ubrania i grę w Reprezentacji Artystów Polskich, ale to przecież za mało, by zapewnić pani Małgorzacie i chłopcom życie w luksusie, nie wspominając o pokryciu kosztów zbliżającego się szybkimi krokami wesela" - zamartwia się tygodnik.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama