Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niczym Beckhamowie. Fani grzmią, żeby im ktoś pomógł!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wstawili nowe zdjęcie na Instagramie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fani, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół. Niedelikatne komentarze obserwatorów jako pierwsze rzucają się w oczy. Wszyscy mówią tylko o jednym! Też to widzicie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niczym Beckhamowie na Instagramie

Radosław Majdan miał ostatnio ciężki czas, który z pewnością odbił się na jego samopoczuciu i wadze. Dzielnie u boku męża trwa Małgorzata Rozenek, na której ciągle sypią się gromy za prowadzenie "Dzień Dobry TVN".

"Korzystając z tych momentów, kiedy wychodzi słońce. Wy też macie już dosyć tej jesienno-zimowej pogody?" - zapytał Radek niczym rasowa blogerka modowa na Instagramie. Fakt, pogoda daje wszystkim ostro w kość, a małżeństwo na zdjęciu jest wystylizowane jakby na dworze była co najmniej wiosna!

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jako polscy Beckhamowie. Fani grzmią, żeby im ktoś pomógł!

Radosław powrócił na Instagram po śmierci swojej mamyktórą pochował w połowie lutegoZe swoją mamą był bardzo zżyty, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. Emerytowany sportowiec zrzucił już żałobną czerń i postanowił powoli wkraczać w obręby brązu.

Brązowe, stonowane stylizacje przypadły do gustu fanom znającym się na modzie. Niestety, uwaga większości skupiła się na... nogach Radosława i Małgorzaty! O ile wiemy, że Gosia jest bardzo szczupła dzięki morderczym treningom z samego świtu, o tyle Radek mocno zaniepokoił obserwatorów na Instagramie @r_majdan.

Poszło bowiem o... nogi Radosława, które na zdjęciu wyglądają na wyjątkowo szczupłe. Przypomnijmy, że nóżki Małgorzaty internauci też bezlitośnie skrytykowali.

Gosia i Radek Majdan podzielili zdania obserwatorów na Instagramie: "Co wy macie takie..."

Jak mówi stare przysłowie: "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził". Może warto zachować komentarze dla siebie, biorąc pog uwagę, że Małgorzata i Radosław wywołują oburzenie nawet, jak wybierają się na rodzinny spacer?!

Oto jedne z wielu komentarzy, które przewijają się pod ostatnim zdjęcie Majdanów:

  • "Co wy macie takie chude nogi"
  • "Chude bardzo nogi anoreksja"
  • "Ale Państwo wytwórnie [pewnie miało być potwornie - przyp. red.] szczupli"
  • "A co to się stało z nogami Pana Radka. Coś chyba nie tak poszło ze zdjęciem. Niemożliwe, aby Pan miał aż tak szczupłe nogi"
  • "Jesteście bardzo chudzi"

Głosem rozsądku stała się jedna z obserwatorek, która podsumowała narzekania innych: "To jakie mają mieć? Jakby mieli grube to napis by był czemu takie grubasy weźcie ludzie miejcie trochę szacunku i pokory do ludzi. A świadczy to że sami się nie tolerujecie".

Jak wam się widzą nogi Majdanów?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek przerażona śmiercią 16-letniego Eryka z Zamościa: "Doszliśmy do granicy"

Małgorzata Rozenek przyłapana z tajemniczym szwem za uchem. Coś było majstrowane? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła ciążę. "Nowe życie, na które z utęsknieniem czekaliśmy"

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o... In Vitro! Internauci uszczypliwie komentują

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama